seriál : serie logo

Predator RACE Dobřany

Běh
DATUM :14 - 15.9.2019 MÍSTO :Tankodrom Dobřany

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVÁK Lukáš
CZE 0:58:02.9 0:00:00.0
2.
VOROBOK Tomáš
CZE 1:02:47.3 0:04:44.4
3.
HANYK Lukáš
CZE 1:05:05.5 0:07:02.6
4.
BABÁK Josef
Predator Workout Plzeň Elite
CZE 1:08:56.1 0:10:53.2
5.
SCHUH Martin
union dirtrun.company
AUT 1:13:18.4 0:15:15.5
6.
PEŠEK Petr
AF Team
CZE 1:14:19.1 0:16:16.2
7.
ČERNÝ Jakub
CZE 1:15:41.1 0:17:38.2
8.
HLAVATÝ Vladislav
AF Team
CZE 1:16:59.2 0:18:56.3
9.
PETERKA Tomáš
Ásgardians
CZE 1:18:42.2 0:20:39.3
10.
TREMETZBERGER Manuel
Steeltown Spartans
AUT 1:19:24.9 0:21:22.0
11.
WALDHANS Patrik
Barbarian Extreme Team
CZE 1:19:36.6 0:21:33.7
12.
BRÄHMIG Mattes
GER 1:20:23.8 0:22:20.9
13.
MARIO Maurer
Team Celtic Warrior
AUT 1:21:39.6 0:23:36.7
14.
BIELIK Marek
Barbarian Extreme Team
SVK 1:24:00.5 0:25:57.6
15.
PACHOLÍK Ondřej
CZE 1:25:02.3 0:26:59.4
16.
PROČKA Peter
Spartan gym
CZE 1:25:20.4 0:27:17.5
17.
BUKVAI Miloš
SVK 1:26:43.8 0:28:40.9
18.
SEDLÁK Jan
CZE 1:27:54.7 0:29:51.8
19.
REISCHIG Michal
CZE 1:29:10.2 0:31:07.3
20.
ALLACHER Marcus
union dirtrun.company
AUT 1:29:27.8 0:31:24.9
21.
NOVÁK Martin
CZE 1:34:29.6 0:36:26.7
22.
POSPÍŠIL Milan
Barbarian Extreme Team
CZE 1:34:54.2 0:36:51.3
23.
PIRNER Christian
GER 1:35:43.8 0:37:40.9
24.
MEIDENBAUER Joachim
GER 1:35:45.4 0:37:42.5
25.
TAKÁČ Vladimír
SVK 1:36:21.3 0:38:18.4
26.
GÜNTER Ernst
Team Celtic Warrior
AUT 1:36:32.1 0:38:29.2
27.
GSCHWANDTL Robert
Team Celtic Warrior
AUT 1:37:06.1 0:39:03.2
28.
TYKAL Lukáš
Predator Workout Plzeň Elite
CZE 1:37:21.4 0:39:18.5
29.
STRÁSKÝ Eduard
CZE 1:37:49.9 0:39:47.0
30.
SAMTLEBEN Thomas
GER 1:39:58.2 0:41:55.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SCHEJBALOVÁ Tereza
AF Team
CZE 1:12:55.6 0:00:00.0
2.
LOKAJÍČKOVÁ Klára
AF Team
CZE 1:27:05.3 0:14:09.7
3.
BADALÍKOVÁ Lucie
Barbarian Extreme Team
CZE 1:27:13.2 0:14:17.6
4.
ADÁMKOVÁ Lucie
CZE 1:34:12.6 0:21:17.0
5.
LOMNICKÁ Tereza
CZE 1:42:10.8 0:29:15.2
6.
MOLITORISOVÁ Natália
CZE 1:56:15.2 0:43:19.6
7.
ALBRECHT Christina
union dirtrun.company
AUT 1:56:17.9 0:43:22.3
8.
GORI Katarina
Team Celtic Warrior
AUT 1:58:17.5 0:45:21.9
9.
DOPITOVÁ Simona
CZE 2:04:31.4 0:51:35.8
10.
LANGEROVA Kristyna
CZE 2:04:46.6 0:51:51.0
11.
KLÁŠTERKOVÁ Gabriela
CZE 2:05:05.4 0:52:09.8
12.
SCHABL Amelie
Team Celtic Warrior
AUT 2:07:13.5 0:54:17.9
13.
PETRÁŠOVÁ Kristína
CZE 2:23:24.7 1:10:29.1
14.
BRANDSTETTER Alexandra
CZE 3:05:04.3 1:52:08.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČERVEŇÁK Radim
CZE 1:04:46.1 0:00:00.0
2.
STŰTZ Jan
CZE 1:05:13.3 0:00:27.2
3.
ČERNÝ Václav
HLS TEAM
CZE 1:06:24.3 0:01:38.2
4.
MÍČA Josef
CZE 1:07:38.1 0:02:52.0
5.
KAMIC Petr
CZE 1:07:46.2 0:03:00.1
6.
PODZIMEK Jakub
HLS TEAM
CZE 1:07:46.6 0:03:00.5
7.
ŠTOHANZL Michal
CZE 1:08:00.7 0:03:14.6
8.
KŮTA Michal
Suicide Squad
CZE 1:08:03.6 0:03:17.5
9.
KROMPIGEL Jan
OCR Čelákovice
CZE 1:11:10.0 0:06:23.9
10.
JOSKA Vladislav
CZE 1:12:42.1 0:07:56.0
11.
SOUKUP Ladislav
HLS TEAM
CZE 1:14:35.5 0:09:49.4
12.
SUSS Karel
HLS TEAM
CZE 1:15:43.4 0:10:57.3
13.
KUCHAŘ Lukáš
Extra Brno
CZE 1:16:35.1 0:11:49.0
14.
DOUBEK Milan
HLS TEAM
CZE 1:16:40.7 0:11:54.6
15.
DANĚK Luboš
OCR Čelákovice
CZE 1:17:44.5 0:12:58.4
16.
SUCHNA David
Predator Workout Mariánské Lázně
CZE 1:17:50.6 0:13:04.5
17.
TOMÁŠEK Jiří
AF training Nýřany
CZE 1:18:19.7 0:13:33.6
18.
ŘEZÁČ Matěj
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 1:18:26.8 0:13:40.7
19.
NOVÝ Jaroslav
AF training Nýřany
CZE 1:18:28.9 0:13:42.8
20.
VOPASEK Miroslav
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 1:18:40.3 0:13:54.2
21.
KUČERA Petr
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 1:19:07.7 0:14:21.6
22.
ČAJDA Daniel
Extra Brno
CZE 1:19:15.5 0:14:29.4
23.
PÍGL Jan
AF training Nýřany
CZE 1:19:18.7 0:14:32.6
24.
VEPŘEK Martin
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 1:19:48.2 0:15:02.1
25.
KLEMENT Oldřich
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 1:20:15.6 0:15:29.5
26.
SALABA Michal
Tým šťastných CrossGym Sokolov
CZE 1:21:27.2 0:16:41.1
27.
KRATOCHVÍL Václav
CZE 1:21:31.7 0:16:45.6
28.
ROUSPETR David
Sunny Gang
CZE 1:21:34.7 0:16:48.6
29.
JANÁČEK Zdeněk
Sunny Gang
CZE 1:21:35.9 0:16:49.8
30.
NOVÝ Jaroslav
Lions Team OCR
CZE 1:22:08.5 0:17:22.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZIMOVA Hana
CZE 1:26:59.7 0:00:00.0
2.
NOVÁ Petra
Gladiators
CZE 1:29:25.0 0:02:25.3
3.
LAUBOVÁ Gabriela
Spartan gym
CZE 1:34:22.2 0:07:22.5
4.
ŠPONIAROVÁ Pavlína
Tým šťastných CrossGym Sokolov
CZE 1:37:47.4 0:10:47.7
5.
BABNIČOVÁ Kateřina
HLS TEAM
CZE 1:38:00.8 0:11:01.1
6.
KOŽENÁ Lenka
Fénix Plzeň
CZE 1:40:07.4 0:13:07.7
7.
URBANOVÁ Markéta
CZE 1:40:39.6 0:13:39.9
8.
RAMPÍROVÁ Petra
Diversity Beasts
CZE 1:43:30.4 0:16:30.7
9.
PĚČKOVÁ Zdeňka
CZE 1:44:49.3 0:17:49.6
10.
STEHLÍKOVÁ Lucie
CZE 1:45:56.3 0:18:56.6
11.
VERNEROVÁ Aneta
CZE 1:47:35.1 0:20:35.4
12.
BROŽOVA Kateřina
CZE 1:47:36.8 0:20:37.1
13.
SODOMOVÁ Barbora
CZE 1:48:50.8 0:21:51.1
14.
HAVLOVÁ Tereza
CZE 1:50:13.3 0:23:13.6
15.
VLASÁKOVÁ Lenka
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 1:50:16.9 0:23:17.2
16.
JONÁKOVÁ Zuzana
CZE 1:51:15.4 0:24:15.7
17.
KINSKÁ Kateřina
Lions Team OCR
CZE 1:51:17.6 0:24:17.9
18.
PÜHRER Johanna
WOT Pinzgau
AUT 1:52:24.0 0:25:24.3
19.
DOSTÁLOVÁ Eva
CZE 1:53:08.0 0:26:08.3
20.
SEDLECKÁ Veronika
Gladiators
CZE 1:54:25.9 0:27:26.2
21.
ŠEBKOVÁ Klára
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 1:56:29.0 0:29:29.3
22.
POKORNÁ Nikola
RSáci z Predator workout Příbram
CZE 1:57:11.8 0:30:12.1
23.
SOBOTKOVÁ Iva
OCR Čelákovice
CZE 1:57:42.9 0:30:43.2
24.
KUŽELÍKOVÁ Zuzana
CZE 1:59:46.1 0:32:46.4
25.
KUŽELKOVÁ Natalie
Gladiators
CZE 2:02:02.5 0:35:02.8
26.
BREJNÍKOVÁ Kristýna
CZE 2:03:46.6 0:36:46.9
27.
SEDLÁŘOVÁ Kateřina
OCR Čelákovice
CZE 2:04:12.1 0:37:12.4
28.
JIRÁSKOVÁ Lucie
OCR Čelákovice
CZE 2:04:14.6 0:37:14.9
29.
BENEDIKTOVÁ Aneta
CZE 2:06:40.6 0:39:40.9
30.
PAVELKOVÁ Katka
Gigantický Lukyn a jeho gang
CZE 2:07:26.6 0:40:26.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVÁK Lukáš
CZE 0:34:47.3 0:00:00.0
2.
BABÁK Josef
Predator Workout Plzeň Elite
CZE 0:36:01.4 0:01:14.1
3.
VOLÁK Adam
Rehasport Team
CZE 0:38:49.6 0:04:02.3
4.
HRABÁK Petr
CZE 0:38:52.5 0:04:05.2
5.
JAKOUBEK Jakub
Rehasport Team
CZE 0:40:33.6 0:05:46.3
6.
TROJÁČEK Petr
CZE 0:42:57.6 0:08:10.3
7.
KADRMAS Martin
Rehasport Team
CZE 0:42:57.7 0:08:10.4
8.
KEDRŠT Daniel
CZE 0:43:42.4 0:08:55.1
9.
SEDLÁK Jan
CZE 0:43:44.8 0:08:57.5
10.
BRÄHMIG Mattes
GER 0:45:43.5 0:10:56.2
11.
DRBOHLAV Josef
Rehasport Team
CZE 0:46:09.6 0:11:22.3
12.
PACHOLÍK Ondřej
CZE 0:46:30.8 0:11:43.5
13.
BIELIK Marek
Barbarian Extreme Team
SVK 0:46:55.8 0:12:08.5
14.
TAKÁČ Vladimír
SVK 0:47:07.7 0:12:20.4
15.
TREMETZBERGER Manuel
Steeltown Spartans
AUT 0:47:48.5 0:13:01.2
16.
PETERKA Tomáš
Ásgardians
CZE 0:48:56.3 0:14:09.0
17.
WACKER Lukáš
Ásgardians
CZE 0:49:38.6 0:14:51.3
18.
SCHUH Martin
union dirtrun.company
AUT 0:49:44.5 0:14:57.2
19.
ALLACHER Marcus
union dirtrun.company
AUT 0:50:07.2 0:15:19.9
20.
TUREK Jiří
CZE 0:50:39.3 0:15:52.0
21.
NOVÁK Martin
CZE 0:51:25.5 0:16:38.2
22.
MARIO Maurer
Team Celtic Warrior
AUT 0:51:37.5 0:16:50.2
23.
GÜNTER Ernst
Team Celtic Warrior
AUT 0:51:52.4 0:17:05.1
24.
KUNEŠ Michal
Spartan gym
CZE 0:52:42.1 0:17:54.8
25.
PROČKA Peter
Spartan gym
CZE 0:54:01.6 0:19:14.3
26.
GYGAL Tomáš
CZE 0:55:08.3 0:20:21.0
27.
KADLEČEK Tomáš
CZE 0:55:45.4 0:20:58.1
28.
BOBEK Jiri
CZE 0:56:16.7 0:21:29.4
29.
GSCHWANDTL Robert
Team Celtic Warrior
AUT 0:56:51.0 0:22:03.7
30.
SZIMICSEVICS László
HUN 0:57:51.2 0:23:03.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SCHEJBALOVÁ Tereza
CZE 0:45:45.6 0:00:00.0
2.
HÁJKOVÁ Daniela
CZE 0:56:22.2 0:10:36.6
3.
ADÁMKOVÁ Lucie
CZE 0:56:49.1 0:11:03.5
4.
GORI Katarina
Team Celtic Warrior
AUT 0:59:31.5 0:13:45.9
5.
ALBRECHT Christina
union dirtrun.company
AUT 1:06:31.8 0:20:46.2
6.
LANGEROVA Kristyna
CZE 1:15:04.5 0:29:18.9
7.
SCHABL Amelie
Team Celtic Warrior
AUT 1:17:38.1 0:31:52.5
8.
DOPITOVÁ Simona
CZE 1:18:41.6 0:32:56.0
9.
ZLOCHOVA Viktorie
CZE 1:27:59.0 0:42:13.4
10.
KLÁŠTERKOVÁ Gabriela
CZE 1:30:33.9 0:44:48.3
11.
PETRÁŠOVÁ Kristína
CZE 1:32:06.5 0:46:20.9
12.
BRANDSTETTER Alexandra
Steeltown Spartans
AUT 2:15:39.3 1:29:53.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠTOHANZL Michal
CZE 0:37:50.5 0:00:00.0
2.
PODZIMEK Jakub
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 0:38:29.6 0:00:39.1
3.
MÍČA Josef
CZE 0:40:54.6 0:03:04.1
4.
ČERVEŇÁK Radim
CZE 0:42:05.0 0:04:14.5
5.
KOVÁČIK Branislav
Fénix Plzeň
CZE 0:43:10.3 0:05:19.8
6.
JOSKA Vladislav
CZE 0:43:11.6 0:05:21.1
7.
KROMPIGEL Jan
OCR Čelákovice
CZE 0:44:58.9 0:07:08.4
8.
NETÍK Marek
Nero
CZE 0:45:23.4 0:07:32.9
9.
KRATOCHVÍL Jakub
Fénix Plzeň
CZE 0:45:35.6 0:07:45.1
10.
KUCHAŘ Lukáš
Extra Brno
CZE 0:45:42.6 0:07:52.1
11.
ŠAFRÁNEK Michal
OCR Čelákovice
CZE 0:45:42.8 0:07:52.3
12.
ŠTRAUB David
Fénix Plzeň
CZE 0:45:53.6 0:08:03.1
13.
DANĚK Luboš
OCR Čelákovice
CZE 0:46:26.4 0:08:35.9
14.
ROUSPETR David
Sunny Gang
CZE 0:46:54.0 0:09:03.5
15.
HAMZA Lukáš
Gladiators
CZE 0:47:12.0 0:09:21.5
16.
VOPASEK Miroslav
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 0:47:30.3 0:09:39.8
17.
VEPŘEK Martin
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 0:47:41.6 0:09:51.1
18.
KUDLIČ Josef
Sunny Gang
CZE 0:48:24.9 0:10:34.4
19.
ANDĚL Václav
Lions Team OCR
CZE 0:49:26.0 0:11:35.5
20.
NOVÝ Jaroslav
Lions Team OCR
CZE 0:49:46.7 0:11:56.2
21.
GAJDOŠ Jan
OCR Čelákovice
CZE 0:49:46.8 0:11:56.3
22.
ŠIMÁK Vítězslav
Sunny Gang
CZE 0:50:00.7 0:12:10.2
23.
HANÁČEK Michal
CZE 0:50:13.3 0:12:22.8
24.
ČAJDA Daniel
Extra Brno
CZE 0:50:23.6 0:12:33.1
25.
ŘEZÁČ Matěj
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 0:50:33.5 0:12:43.0
26.
SUCHAN Miroslav
Lions Team OCR
CZE 0:50:37.2 0:12:46.7
27.
BLÍN Ondřej
OCR Čelákovice
CZE 0:50:43.6 0:12:53.1
28.
DE BOLLE Seth
TG Running Team
CZE 0:50:53.0 0:13:02.5
29.
BEVELÁGUA Ladislav
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 0:50:54.4 0:13:03.9
30.
FOITL Lukáš
CZE 0:51:16.7 0:13:26.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JEŘÁBKOVÁ Petra
Fénix Plzeň
CZE 0:51:30.1 0:00:00.0
2.
NOVÁ Petra
Gladiators
CZE 0:55:27.4 0:03:57.3
3.
LAUBOVÁ Gabriela
Spartan gym
CZE 0:57:32.6 0:06:02.5
4.
KOŽENÁ Lenka
Fénix Plzeň
CZE 1:03:37.9 0:12:07.8
5.
PĚČKOVÁ Zdeňka
CZE 1:03:51.0 0:12:20.9
6.
RAMPÍROVÁ Petra
Diversity Beasts
CZE 1:04:48.0 0:13:17.9
7.
POMAHAČOVÁ Tereza
CZE 1:06:13.9 0:14:43.8
8.
SUKOVATÁ Klára
Gladiators
CZE 1:07:09.7 0:15:39.6
9.
SODOMOVÁ Barbora
CZE 1:07:32.4 0:16:02.3
10.
SOBOTKOVÁ Iva
OCR Čelákovice
CZE 1:07:51.0 0:16:20.9
11.
KUŽELKOVÁ Natalie
Gladiators
CZE 1:08:23.1 0:16:53.0
12.
PÜHRER Johanna
WOT Pinzgau
AUT 1:08:26.7 0:16:56.6
13.
KINSKÁ Kateřina
Lions Team OCR
CZE 1:08:43.4 0:17:13.3
14.
VLASÁKOVÁ Lenka
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 1:09:21.9 0:17:51.8
15.
TANCIBUDKOVÁ Jitka
Predator Workout Plzeň
CZE 1:10:01.6 0:18:31.5
16.
ŠEBKOVÁ Klára
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 1:10:54.5 0:19:24.4
17.
KAISEROVÁ Veronika
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 1:11:20.1 0:19:50.0
18.
AUSBERGEROVÁ Stella
CZE 1:12:23.0 0:20:52.9
19.
MIHULOVÁ Táňa
Gladiators
CZE 1:12:46.1 0:21:16.0
20.
SMUTNÁ Veronika
OCR Čelákovice
CZE 1:13:04.5 0:21:34.4
21.
KRÁLOVÁ Magdaléna
Gladiators
CZE 1:14:12.0 0:22:41.9
22.
RÝDLOVÁ Tereza
CZE 1:14:29.7 0:22:59.6
23.
LAGINOVÁ Zlata
CZE 1:14:34.2 0:23:04.1
24.
ČERVENÁ Rozálie
AF Team
CZE 1:15:37.6 0:24:07.5
25.
VILÍMKOVÁ Ludmila
AF Team
CZE 1:15:38.1 0:24:08.0
26.
KUŽELÍKOVÁ Zuzana
CZE 1:16:50.1 0:25:20.0
27.
ROMHÁNYI Fanny
HUN 1:17:52.7 0:26:22.6
28.
NYERGESOVÁ Jana
Avengers v zácviku
CZE 1:19:46.6 0:28:16.5
29.
SVOBODOVÁ Eva
Predator Workout Plzeň
CZE 1:19:55.3 0:28:25.2
30.
CHÝLOVÁ Petra
FunFighters
CZE 1:19:58.7 0:28:28.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BABÁK Josef
Predator Workout Plzeň Elite
CZE 1:31:53.0 0:00:00.0
2.
KAREL Štěpán
Z.L.O.
CZE 1:34:18.9 0:02:25.9
3.
JAKOUBEK Jakub
Rehasport Team
CZE 1:36:05.7 0:04:12.7
4.
KOČVARA Luboš
Z.L.O.
CZE 1:37:06.5 0:05:13.5
5.
SEDLÁK Jan
CZE 1:38:54.6 0:07:01.6
6.
MIKOLÁŠEK David
SVK 1:41:39.1 0:09:46.1
7.
PEŠEK Petr
AF Monstra
CZE 1:44:10.4 0:12:17.4
8.
NOVOTNÝ Zdeněk
Predator Gym team
CZE 1:46:31.0 0:14:38.0
9.
KRÁSA David
Z.L.O.
CZE 1:47:18.0 0:15:25.0
10.
CHALABALA Jan
Spartan gym
CZE 1:48:22.0 0:16:29.0
11.
KRÁLÍK Petr
Z.L.O.
CZE 1:50:34.8 0:18:41.8
12.
WALDHANS Patrik
Barbarian Extreme Team
CZE 1:51:51.8 0:19:58.8
13.
TAKÁČ Vladimír
SVK 1:52:49.9 0:20:56.9
14.
ŘÍHA Zdeněk
CZE 1:54:50.1 0:22:57.1
15.
MIKEL Marek
Barbarian Extreme Team
CZE 1:54:55.6 0:23:02.6
16.
SCHUH Martin
union dirtrun.company
AUT 1:55:33.4 0:23:40.4
17.
BRÄHMIG Mattes
GER 1:55:41.8 0:23:48.8
18.
LOFFLER Erik
Spartan gym
CZE 1:57:06.9 0:25:13.9
19.
TREMETZBERGER Manuel
Steeltown Spartans
AUT 2:00:07.3 0:28:14.3
20.
PROKOP Miroslav
Predator Gym team
CZE 2:00:16.2 0:28:23.2
21.
CHALUPNÝ Jakub
CZE 2:01:29.6 0:29:36.6
22.
MARIO Maurer
Team Celtic Warrior
AUT 2:02:29.7 0:30:36.7
23.
ČABA Ladislav
Ásgardians
CZE 2:02:49.4 0:30:56.4
24.
PODLESNÝ Martin
AF Monstra
CZE 2:05:04.5 0:33:11.5
25.
BIELIK Marek
Barbarian Extreme Team
SVK 2:05:47.4 0:33:54.4
26.
ŠULDA Jakub
Predator Gym team
CZE 2:07:49.2 0:35:56.2
27.
PROČKA Peter
Spartan gym
CZE 2:10:47.1 0:38:54.1
28.
GSCHWANDTL Robert
Team Celtic Warrior
AUT 2:12:16.4 0:40:23.4
29.
PACHOLÍK Ondřej
CZE 2:14:11.9 0:42:18.9
30.
KUNEŠ Michal
Spartan gym
CZE 2:16:03.6 0:44:10.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BABUŠKOVÁ Stanislava
Gladiators
CZE 1:57:43.0 0:00:00.0
2.
NĚMCOVÁ Sandra
AF Monstra
CZE 2:10:04.4 0:12:21.4
3.
HÁJKOVÁ Daniela
CZE 2:11:10.1 0:13:27.1
4.
FIALOVÁ Lenka
Predator Gym team
CZE 2:19:34.0 0:21:51.0
5.
KRŠMARU Barbora
CZE 2:26:06.4 0:28:23.4
6.
ADÁMKOVÁ Lucie
CZE 2:29:18.8 0:31:35.8
7.
ALBRECHT Christina
union dirtrun.company
AUT 2:30:48.1 0:33:05.1
8.
HNÍZDILOVÁ Lenka
CZE 2:33:08.4 0:35:25.4
9.
GORI Katarina
Team Celtic Warrior
AUT 2:33:11.0 0:35:28.0
10.
PORTELLOVÁ Karolina
Barbarian Extreme Team
CZE 2:33:29.6 0:35:46.6
11.
PROKOPOVÁ Denisa
Predator Gym team
CZE 2:49:49.9 0:52:06.9
12.
LANGEROVA Kristyna
CZE 3:01:07.7 1:03:24.7
13.
DOPITOVÁ Simona
CZE 3:03:52.0 1:06:09.0
14.
SCHABL Amelie
Team Celtic Warrior
AUT 3:08:16.3 1:10:33.3
15.
SITTOVÁ Barbora
CZE 3:13:58.0 1:16:15.0
16.
ŠOLLAROVÁ Ivana
CZE 3:17:32.7 1:19:49.7
17.
KLÁŠTERKOVÁ Gabriela
CZE 3:27:13.9 1:29:30.9
18.
PETRÁŠOVÁ Kristína
CZE 3:34:16.6 1:36:33.6
19.
BRANDSTETTER Alexandra
Steeltown Spartans
AUT 5:08:12.6 3:10:29.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TÓTH Roman
CZE 1:31:10.1 0:00:00.0
2.
ČERVEŇÁK Radim
CZE 1:32:24.1 0:01:14.0
3.
PODZIMEK Jakub
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 1:35:54.1 0:04:44.0
4.
ŠTOHANZL Michal
CZE 1:37:59.6 0:06:49.5
5.
JOSKA Vladislav
CZE 1:40:31.1 0:09:21.0
6.
VEPŘEK Karel
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 1:40:50.2 0:09:40.1
7.
MÍČA Josef
CZE 1:45:49.1 0:14:39.0
8.
KROMPIGEL Jan
OCR Čelákovice
CZE 1:49:10.2 0:18:00.1
9.
DANĚK Luboš
OCR Čelákovice
CZE 1:50:16.3 0:19:06.2
10.
ŠISLER Patrik
CZE 1:51:07.4 0:19:57.3
11.
ROUSPETR David
Sunny Gang
CZE 1:51:20.8 0:20:10.7
12.
ŠAFRÁNEK Michal
OCR Čelákovice
CZE 1:51:55.3 0:20:45.2
13.
VOPASEK Miroslav
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 1:53:00.9 0:21:50.8
14.
VEPŘEK Martin
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 1:53:18.7 0:22:08.6
15.
HURT Lukáš
Predator Workout Brno
CZE 1:53:26.7 0:22:16.6
16.
NOVÝ Jaroslav
Lions Team OCR
CZE 1:55:18.6 0:24:08.5
17.
KUCHAŘ Lukáš
Extra Brno
CZE 1:55:57.0 0:24:46.9
18.
ČAJDA Daniel
Extra Brno
CZE 1:56:08.3 0:24:58.2
19.
PŮČEK Zdeněk
CZE 1:57:18.9 0:26:08.8
20.
BOBEK Jiri
Extra Brno
CZE 1:58:47.0 0:27:36.9
21.
ZABLOUDIL Jan
CZE 1:59:02.2 0:27:52.1
22.
KUČERA Petr
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 1:59:22.9 0:28:12.8
23.
DE BOLLE Seth
TG Running Team
CZE 2:00:04.7 0:28:54.6
24.
VODENKA Jakub
CZE 2:01:20.1 0:30:10.0
25.
ŠIMÁK Vítězslav
Sunny Gang
CZE 2:03:20.0 0:32:09.9
26.
PAUKNER Lukáš
CZE 2:03:22.7 0:32:12.6
27.
FERSCHMANN Jakub
Diversity Beasts
CZE 2:04:04.3 0:32:54.2
28.
BLÍN Ondřej
OCR Čelákovice
CZE 2:04:30.6 0:33:20.5
29.
ADÁMEK Tomáš
CZE 2:05:01.5 0:33:51.4
30.
RASOCHA David
Ásgardians
CZE 2:05:02.6 0:33:52.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠAŠKOVÁ Zuzana
CZE 2:03:00.0 0:00:00.0
2.
NOVÁ Petra
Gladiators
CZE 2:05:36.5 0:02:36.5
3.
POKORNÁ Kateřina
Predator Workout Brno
CZE 2:09:19.9 0:06:19.9
4.
LAUBOVÁ Gabriela
Spartan gym
CZE 2:09:20.8 0:06:20.8
5.
DOLEŽELOVÁ Lenka
Predator Gym team
CZE 2:11:22.8 0:08:22.8
6.
RAMPÍROVÁ Petra
Diversity Beasts
CZE 2:22:52.5 0:19:52.5
7.
SODOMOVÁ Barbora
CZE 2:26:03.8 0:23:03.8
8.
PĚČKOVÁ Zdeňka
CZE 2:32:00.6 0:29:00.6
9.
FIKEJZOVÁ Anna
OCR Čelákovice
CZE 2:33:21.7 0:30:21.7
10.
ŠEBKOVÁ Klára
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 2:34:26.7 0:31:26.7
11.
SUKOVATÁ Klára
Gladiators
CZE 2:36:24.5 0:33:24.5
12.
PÜHRER Johanna
WOT Pinzgau
AUT 2:36:38.8 0:33:38.8
13.
ČERMÁKOVÁ Alena
CZE 2:36:40.2 0:33:40.2
14.
SPORKOVÁ Václava
CZE 2:38:58.6 0:35:58.6
15.
KINSKÁ Kateřina
Lions Team OCR
CZE 2:40:40.8 0:37:40.8
16.
SOBOTKOVÁ Iva
OCR Čelákovice
CZE 2:42:14.5 0:39:14.5
17.
JIRÁSKOVÁ Lucie
OCR Čelákovice
CZE 2:46:06.3 0:43:06.3
18.
VARGOVÁ Alice
CZE 2:46:20.2 0:43:20.2
19.
SEDLÁŘOVÁ Kateřina
OCR Čelákovice
CZE 2:46:27.8 0:43:27.8
20.
ŽATEČKOVÁ Natálie
CZE 2:50:16.2 0:47:16.2
21.
ČIHÁKOVÁ Alexandra
CZE 2:50:17.0 0:47:17.0
22.
LYČKOVÁ Martina
CZE 2:53:48.1 0:50:48.1
23.
SEDLECKÁ Veronika
CZE 2:54:15.7 0:51:15.7
24.
OKLUSKÁ Monika
OCR Čelákovice
CZE 2:55:00.0 0:52:00.0
25.
MAŠATOVÁ Ingrid
Predator Workout Ústí - Děčín
CZE 2:55:06.5 0:52:06.5
26.
BUREŠOVÁ Kateřina
CZE 2:55:53.8 0:52:53.8
27.
ZAORALOVÁ Markéta
CZE 2:58:25.5 0:55:25.5
28.
ROMHÁNYI Fanny
HUN 2:59:32.9 0:56:32.9
29.
WEBB Hana
CZE 3:01:25.8 0:58:25.8
30.
PASTYRIKOVÁ Nikola
CZE 3:01:28.8 0:58:28.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru