seriál : serie logo

Oderská Mlýnice Lesy ČR

MTB
DATUM :21.9.2019 MÍSTO :Klokočůvek u Oder

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing
CZE 1:51:37.7 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
EthicSport Cycling team
CZE 1:51:43.8 0:00:06.1
3.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna Accolade
CZE 1:52:45.5 0:01:07.8
4.
BUKSA Dominik
Vitalo Future Cycling
CZE 1:53:35.3 0:01:57.5
5.
DAMEK Milan
BIKEWORLD KILPI RACING TEAM
CZE 1:53:35.5 0:01:57.8
6.
RAJCHART Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:53:35.8 0:01:58.0
7.
NERADIL Vojtěch
Kolovna KM-BT Morkovice
CZE 1:53:43.0 0:02:05.3
8.
REEH Jiří
Fitsport Jiří Trampota REKR
CZE 1:53:44.2 0:02:06.5
9.
HARTL Karel
STARBIKE.SK
CZE 1:53:44.3 0:02:06.6
10.
HOVORKA Daniel
GAPP System-Cabtech
CZE 1:55:14.5 0:03:36.8
11.
STROŽ Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:55:35.0 0:03:57.3
12.
ZEŤÁK Michael
Středeční monumenty
CZE 1:56:08.5 0:04:30.8
13.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:56:25.5 0:04:47.8
14.
REINER Jan
EthicSport Cycling team
CZE 1:57:41.8 0:06:04.0
15.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:57:51.7 0:06:14.0
16.
PÍSAŘ Jan
RAJEC 100% TREK
CZE 1:57:52.5 0:06:14.8
17.
HOLEC Radek
Bikesport team mohelnice
CZE 1:58:54.2 0:07:16.5
18.
KUŠNÍR Ondřej
ON-OFF Team
CZE 1:59:06.5 0:07:28.8
19.
KECHRT Tomáš
PRIME sport expert
CZE 1:59:27.2 0:07:49.5
20.
BUKOVSKÝ Lukáš
DK Bike shop Racing team
CZE 1:59:39.2 0:08:01.5
21.
DRGA Daniel
Finanční centrum team
SVK 1:59:55.5 0:08:17.8
22.
MATOCHA Pavel
GAPP System - Cabtech
CZE 2:00:08.0 0:08:30.2
23.
HLŮŽEK Radim
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:00:08.7 0:08:31.0
24.
VÁCLAVEK Lukáš
Kolovna KM - BT Morkovice
CZE 2:00:08.7 0:08:31.0
25.
BLAŽEK Jan
RAJEC 100% TREK
CZE 2:00:10.7 0:08:33.0
26.
KALITA Tomáš
Head Pro Team Opava
CZE 2:00:16.5 0:08:38.7
27.
CHOVANEC Filip
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:00:30.2 0:08:52.5
28.
PĚGŘÍM Filip
TJ TŽ TŘINEC
CZE 2:02:01.9 0:10:24.2
29.
FEDAK Ruslan
CZE 2:02:02.7 0:10:25.0
30.
ČAPEK Jan
AUTHOR MASTERS
CZE 2:02:03.0 0:10:25.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:10:54.4 0:00:00.0
2.
KUČEROVÁ Monika
Head Pro Team Opava
CZE 2:12:00.9 0:01:06.4
3.
SKALICKÁ Zuzana
Kellys bike-ranch team
CZE 2:15:09.8 0:04:15.4
4.
MACHÁŇOVÁ Sabina
bikecentrum.eu Olomouc
CZE 2:20:10.8 0:09:16.4
5.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:21:07.8 0:10:13.4
6.
KOTTOVÁ Petra
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:23:18.8 0:12:24.4
7.
BŘEZINOVÁ Radka
Lowellpro Racing Team
CZE 2:26:58.8 0:16:04.4
8.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:28:12.0 0:17:17.6
9.
TOKARČÍKOVÁ Michaela
Napohodu! bike team Píšť
CZE 2:28:15.0 0:17:20.6
10.
NENADÁLOVÁ Hana
MTB R2 Team
CZE 2:29:10.7 0:18:16.3
11.
WRONA Monika
POL 2:29:32.5 0:18:38.1
12.
KUČNÁ Svatava
4EVER Cyklo Bulis
CZE 2:38:41.9 0:27:47.5
13.
KŘEFKÁ Dagmar
Napohodu! bike team Píšť
CZE 2:39:46.9 0:28:52.5
14.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:40:32.2 0:29:37.7
15.
OTEVŘELOVÁ Adéla
CZE 2:41:20.4 0:30:26.0
16.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 2:41:41.9 0:30:47.5
17.
PAVLÍKOVÁ Kateřina
Bikecentrum.eu
CZE 2:42:35.4 0:31:40.9
18.
BLAŽKOVÁ Michaela
RAJEC 100% TREK
CZE 2:46:12.8 0:35:18.4
19.
SLÍVOVÁ Kateřina
CZE 2:49:01.1 0:38:06.6
20.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 2:56:20.5 0:45:26.1
21.
ROHELOVÁ Lucie
ateliér-r Olomouc
CZE 2:59:38.7 0:48:44.3
22.
VALENTOVÁ Jana
CZE 3:00:57.7 0:50:03.3
23.
NOVÁKOVÁ Kateřina
CZE 3:07:32.7 0:56:38.2
24.
HAVLICKA Renata
Bikestyle.cz
CZE 3:16:02.1 1:05:07.7
25.
MATUŠÍKOVÁ Simona
Napohodu! bike team Píšť
CZE 3:24:29.0 1:13:34.6
26.
REZKOVÁ Renáta
Cobram team
CZE 3:25:58.8 1:15:04.3
27.
NIPPERTOVÁ Pavla
CZE 3:26:19.5 1:15:25.1
28.
ŠEBÍKOVÁ Soňa
CZE 3:31:03.5 1:20:09.0
29.
GRACLÍKOVÁ Nela
CZE 3:35:00.9 1:24:06.5
30.
PRIVRELOVA Martina
CZE 3:39:23.9 1:28:29.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru