seriál :
Šumavský MTB maraton České spořitelny
DATUM : | 4.8.2018 | MÍSTO : | Zadov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:56:02.6 | 0:00:00.0 |
2. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 1:57:54.2 | 0:01:51.6 |
3. | STROŽ Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 2:00:25.7 | 0:04:23.1 |
4. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:00:37.2 | 0:04:34.6 |
5. | KOBES Lukáš |
Symbio+CE Energy |
CZE | 2:00:51.0 | 0:04:48.3 |
6. | SKÁLA Jaromír |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:01:12.5 | 0:05:09.8 |
7. | ZEITHAMMER Martin |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:02:30.9 | 0:06:28.2 |
8. | STOŠEK Viktor |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 2:03:11.2 | 0:07:08.6 |
9. | BENEŠ Jan |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 2:03:35.7 | 0:07:33.1 |
10. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:04:53.0 | 0:08:50.3 |
11. | VOPAT Milan |
GHOST Team |
CZE | 2:04:53.8 | 0:08:51.1 |
12. | HANYK Milan |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:05:23.3 | 0:09:20.6 |
13. | TATÍČEK Petr |
RAJEC TREK |
CZE | 2:05:34.4 | 0:09:31.7 |
14. | PÍSAŘ Jan |
RAJEC TREK |
CZE | 2:05:46.8 | 0:09:44.1 |
15. | KUBELKA Petr |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:05:58.2 | 0:09:55.5 |
16. | MORAVEC Karel |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:05:59.0 | 0:09:56.3 |
17. | MOKRÝ Jakub |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:06:16.5 | 0:10:13.8 |
18. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:06:17.5 | 0:10:14.8 |
19. | DOBRÝ Petr |
RAJEC TREK |
CZE | 2:06:36.7 | 0:10:34.1 |
20. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:10:10.3 | 0:14:07.6 |
21. | HLŮŽEK Radim |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:10:18.3 | 0:14:15.6 |
22. | BEDRNÍK Matěj |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:10:50.0 | 0:14:47.3 |
23. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:11:03.3 | 0:15:00.6 |
24. | ŠORF Pavel |
Haven Extreme Team |
CZE | 2:11:26.8 | 0:15:24.1 |
25. | KUKLA Stanislav |
CZE | 2:12:21.3 | 0:16:18.6 | |
26. | MORGENSTEIN Libor |
Cyklisti Českého Lesa |
CZE | 2:12:32.3 | 0:16:29.6 |
27. | SWÁROVSKÝ Michal |
alltraining.cz |
CZE | 2:12:51.0 | 0:16:48.3 |
28. | KOBES Miroslav |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:12:54.2 | 0:16:51.5 |
29. | HORÁČEK Radim |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:13:06.0 | 0:17:03.3 |
30. | LIEBICH Petr |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:13:08.3 | 0:17:05.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:18:50.5 | 0:00:00.0 |
2. | ĎURDIAKOVÁ Tereza |
CZE | 2:35:30.9 | 0:16:40.4 | |
3. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:36:33.6 | 0:17:43.0 |
4. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:42:03.5 | 0:23:12.9 |
5. | KOCHOVÁ Barbora |
CZE | 2:42:48.2 | 0:23:57.6 | |
6. | HNÁTKOVÁ Nataša |
AKRO cycling team |
CZE | 2:44:23.3 | 0:25:32.7 |
7. | JAKUBIČKOVÁ Hana |
Bike Galery |
CZE | 2:48:06.8 | 0:29:16.3 |
8. | KRISTKOVÁ Helena |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 2:49:57.8 | 0:31:07.2 |
9. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Suninvent Team |
CZE | 2:50:53.6 | 0:32:03.0 |
10. | BUBLÍKOVÁ Petra |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:51:52.3 | 0:33:01.8 |
11. | HRABOVÁ Lucie |
Cyklosport PIT stop Klatovy |
CZE | 2:51:52.6 | 0:33:02.0 |
12. | KOLÁŘOVÁ Anna |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:55:26.8 | 0:36:36.3 |
13. | HASELBERGEROVÁ Eva |
CZE | 2:55:41.3 | 0:36:50.8 | |
14. | FUKSOVÁ Adéla |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 2:59:47.1 | 0:40:56.5 |
15. | MATOUŠKOVÁ Michaela |
BTK EURO BIKE Praha |
CZE | 3:01:22.3 | 0:42:31.8 |
16. | NOVÁKOVÁ Veronika |
PROMPT 2 go! team |
CZE | 3:02:24.8 | 0:43:34.3 |
17. | MACHÁČOVÁ Martina |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 3:04:50.1 | 0:45:59.5 |
18. | BLAŽKOVÁ Michaela |
RAJEC TREK |
CZE | 3:09:16.8 | 0:50:26.3 |
19. | MATOUŠKOVÁ Markéta |
BTK EURO BIKE Praha |
CZE | 3:13:00.4 | 0:54:09.8 |
20. | MIKOVÁ Michaela |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 3:14:37.8 | 0:55:47.3 |
21. | ŠORAJOVÁ Eliška |
Prodoli Racing Team |
CZE | 3:19:17.6 | 1:00:27.0 |
22. | FRIČKOVÁ Pavla |
VSK EKTRO CVUT Praha |
CZE | 3:21:11.4 | 1:02:20.8 |
23. | RIPPELOVA Hana |
CZE | 3:25:31.1 | 1:06:40.5 | |
24. | OSTRČILOVÁ Dája |
copr přeštice |
CZE | 3:25:53.4 | 1:07:02.8 |
25. | TOMANDLOVÁ Jitka |
Penguin team |
CZE | 3:35:37.4 | 1:16:46.8 |
26. | VÁLOVÁ Jitka |
CZE | 3:42:08.9 | 1:23:18.3 | |
27. | DIVIŠOVÁ Vladimíra |
Stříbro |
CZE | 3:44:46.6 | 1:25:56.1 |
28. | BRODÍKOVÁ Petra |
Ski Klub Rejdice |
CZE | 3:50:42.1 | 1:31:51.6 |
29. | MARGOLDOVÁ Kateřina |
CZE | 4:07:11.4 | 1:48:20.8 | |
30. | KORÁLOVÁ Eva |
CZE | 4:08:05.7 | 1:49:15.2 |
Statistiky
Počet přihlášených | 1581 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 1208 |
Přihlášeno - Ženy | 373 |
Odstartovalo | 1451 |
V cíli | 1424 |
Závody seriálu
- ČT Trans Brdy
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Apache Jestřebí hory
- Orlík Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská Mlýnice České spořitelny
- Ralsko MTB Tour České spořitelny