ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- XCO - Muži/U23
- XCO - Muži
- XCO - MužiU23
- XCO - Ženy/U23
- XCO - Ženy
- XCO - ŽenyU23
- XCO - Junioři
- XCO - Juniorky
- XCO - Masters
- XCO - Expert
- XCO - Kadeti
- XCO - Kadetky
- XCO - Žáci II
- XCO - Žákyně II
- XCO - Žáci I
- XCO - Žákyně II
- XCE - Elite muži
- XCE - Ženy
- XCE - Junioři
- XCE - Juniorky
- XCE - Masters
- XCE - Kadeti
- XCE - Kadetky
- XCE - Žáci
- XCE - Žákyně
- Děti 3-4 roky po kategorích
- Děti 5-6 let po kategorích
- Děti 7-8 let po kategorích
- Děti 9-10 let po kategorích
- štafety
- XCO - akademické mistrovství- muži
- XCO - akademické mistrovství- ženy
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KULHAVÝ Jaroslav |
SPECIALIZED RACING XC |
CZE | 1:27:05.8 | 0:00:00.0 |
2. | ŠKARNITZL Jan |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:27:10.3 | 0:00:04.5 |
3. | PAPRSTKA Tomáš |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:29:34.7 | 0:02:28.9 |
4. | RAUCHFUSS Marek |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:30:15.6 | 0:03:09.8 |
5. | RAJCHART Jan |
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
CZE | 1:30:56.0 | 0:03:50.2 |
6. | STOŠEK Martin |
Symbio+ BMC |
CZE | 1:31:09.4 | 0:04:03.6 |
7. | KOBES Lukáš |
Symbio+ BMC |
CZE | 1:32:43.9 | 0:05:38.1 |
8. | PRŮDEK Matěj |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:33:29.4 | 0:06:23.6 |
9. | JELÍNEK Josef |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:34:07.7 | 0:07:01.9 |
10. | VASTL Jan |
N1 TEAM |
CZE | 1:34:25.4 | 0:07:19.6 |
11. | SKÁLA Jaromír |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:35:38.8 | 0:08:33.0 |
12. | KADLEC Jakub |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:36:27.8 | 0:09:22.0 |
13. | ZEŤÁK Michael |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:37:28.2 | 0:10:22.4 |
14. | ŠULC Jakub |
Bike and Ski Bakajda |
CZE | 1:38:04.9 | 0:10:59.1 |
15. | VOBECKÝ Zdeněk |
TURNER PROTOCYCLES TEAM |
CZE | 1:38:48.7 | 0:11:42.9 |
16. | PRUDEK Dominik |
MORAVEC Team |
CZE | 1:40:44.3 | 0:13:38.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | NASH Kateřina |
Clif Pro Team |
CZE | 1:19:45.6 | 0:00:00.0 |
2. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
CZE | 1:20:07.9 | 0:00:22.3 |
3. | CZECZINKAROVÁ Jana |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:21:36.8 | 0:01:51.2 |
4. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
N1 TEAM |
CZE | 1:22:20.5 | 0:02:34.9 |
5. | ŠAFÁŘOVÁ Adéla |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:23:44.5 | 0:03:58.9 |
6. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:25:08.6 | 0:05:23.0 |
7. | JEŽKOVÁ Hana |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:26:03.7 | 0:06:18.1 |
8. | KOLAŠÍNOVÁ Johana |
SupGirls |
CZE | 1:26:30.2 | 0:06:44.6 |
9. | KUNTOVÁ Vendula |
GHOST Team |
CZE | 1:26:47.7 | 0:07:02.1 |
10. | PRŮDKOVÁ Barbora |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:27:56.2 | 0:08:10.6 |
11. | VESELÁ Lucie |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:28:24.9 | 0:08:39.3 |
12. | POSPÍŠILOVÁ Dana |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:28:25.2 | 0:08:39.6 |
13. | TVARŮŽKOVA Tereza |
CRAFT ROCKY MOUNTAIN Factory Team |
CZE | 1:28:47.7 | 0:09:02.1 |
14. | KOZELSKÁ Petra |
BIKE 2000 |
CZE | 1:30:54.4 | 0:11:08.8 |
15. | URBANOVÁ Martina |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 1:31:08.7 | 0:11:23.1 |
16. | PICHLÍKOVÁ Jana |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:31:32.4 | 0:11:46.8 |
17. | VAŠKOVÁ Pavlína |
OPLT CYCLING |
CZE | 1:36:20.6 | 0:16:35.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | JEŽEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:35:40.1 | 0:00:00.0 |
2. | STOČEK Bruno |
BIKE 2000 |
CZE | 0:35:44.2 | 0:00:04.1 |
3. | ŠULC David |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:35:57.2 | 0:00:17.1 |
4. | ZATLOUKAL Jan |
Cyklo team Kolárna |
CZE | 0:36:03.0 | 0:00:22.9 |
5. | DUDEK Tomáš |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:36:15.1 | 0:00:35.0 |
6. | ELČKNER Lukáš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:36:39.3 | 0:00:59.2 |
7. | KUČERA Jakub |
CK MTB Maraton Hlinsko |
CZE | 0:36:56.4 | 0:01:16.3 |
8. | ŽVAK Daniel |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:37:22.1 | 0:01:42.0 |
9. | SÁSKA Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:37:57.0 | 0:02:16.9 |
10. | WOHANKA Richard |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:38:05.1 | 0:02:25.0 |
11. | MAREK Oskar |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:38:12.2 | 0:02:32.1 |
12. | DANĚK Jakub |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:38:18.7 | 0:02:38.6 |
13. | HORÁK Dominik |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:38:30.2 | 0:02:50.1 |
14. | BREDLER Matyáš Jiří |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:38:43.1 | 0:03:03.0 |
15. | VYTLAČIL Štěpán |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:38:51.1 | 0:03:11.0 |
16. | PONÍŽIL Karel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:39:01.4 | 0:03:21.3 |
17. | MATĚJKA Tomáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:39:01.5 | 0:03:21.4 |
18. | FIEDLER Zdeněk |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:39:20.2 | 0:03:40.1 |
19. | ŠINDELÁŘ Jan |
MORAVEC Team |
CZE | 0:39:24.0 | 0:03:43.9 |
20. | MACHÁČ Josef |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:39:24.3 | 0:03:44.2 |
21. | HAŠEK Max |
SK BAGBIKE |
CZE | 0:40:02.5 | 0:04:22.4 |
22. | NĚMEC Patrik |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:40:05.1 | 0:04:25.0 |
23. | NOVÁK Ondřej |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:40:21.8 | 0:04:41.7 |
24. | ČEKAL Josef |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:40:25.8 | 0:04:45.7 |
25. | MALÝ Jakub |
VRV TEAM |
CZE | 0:40:53.6 | 0:05:13.5 |
26. | NERADIL Vojtěch |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:41:14.2 | 0:05:34.1 |
27. | VINKLÁREK František |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:41:14.6 | 0:05:34.5 |
28. | MAREK Adam |
PROFI SPORT CHEB |
CZE | 0:41:19.2 | 0:05:39.1 |
29. | ŠTYCH Jan |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:41:48.5 | 0:06:08.4 |
30. | MASAŘ Jan |
VRV TEAM |
CZE | 0:41:48.6 | 0:06:08.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MIŠOŇOVÁ Magdalena |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:27:13.6 | 0:00:00.0 |
2. | KADLECOVÁ Zuzana |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:27:40.7 | 0:00:27.1 |
3. | HOLUBOVÁ Adéla |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:28:27.2 | 0:01:13.6 |
4. | OBOŘILOVÁ Tereza |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:28:43.8 | 0:01:30.2 |
5. | ZEMÁNKOVÁ Anna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:28:49.5 | 0:01:35.9 |
6. | SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:28:54.9 | 0:01:41.3 |
7. | VERNEROVÁ Klára |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:29:38.1 | 0:02:24.5 |
8. | FRITZOVÁ Aneta |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:29:44.1 | 0:02:30.5 |
9. | ŠTEFANOVÁ Kateřina |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:30:08.2 | 0:02:54.6 |
10. | ŠAFÁŘOVÁ Zuzana |
Cyklo-Ski klub Polička |
CZE | 0:30:23.5 | 0:03:09.9 |
11. | KLÍMOVÁ Natálie |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:30:36.5 | 0:03:22.9 |
12. | SEIDLOVÁ Monika |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:30:40.5 | 0:03:26.9 |
13. | PRCHALOVÁ Libuše |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:30:44.3 | 0:03:30.7 |
14. | VAVERKOVÁ Kateřina |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 0:31:12.2 | 0:03:58.6 |
15. | ČERNOHORSKÁ Jitka |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:31:22.4 | 0:04:08.8 |
16. | HARTYCHOVA Nicole |
VELO CLUB MONTE TAMARO |
CZE | 0:31:45.3 | 0:04:31.7 |
17. | NAVRKALOVÁ Michaela |
ETHIC SPORT |
CZE | 0:32:19.5 | 0:05:05.9 |
18. | RICHTEROVÁ Jana |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 0:32:31.8 | 0:05:18.2 |
19. | BOJKOVÁ Michaela |
BIKE 2000 |
CZE | 0:32:35.3 | 0:05:21.7 |
20. | DAŇKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:34:51.7 | 0:07:38.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZADÁK David |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:58:15.2 | 0:00:00.0 |
2. | JIROUŠ Samuel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:59:17.1 | 0:01:01.9 |
3. | SCHIERL Jakub |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:59:29.7 | 0:01:14.5 |
4. | HÁTLE Ondřej |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:00:19.4 | 0:02:04.2 |
5. | KUNÁŠEK Josef |
KH Tour - BH Bikes team |
CZE | 1:00:32.5 | 0:02:17.3 |
6. | ANDĚL Jan |
BIKE 2000 |
CZE | 1:00:35.7 | 0:02:20.5 |
7. | VANÍČEK Šimon |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:01:16.5 | 0:03:01.3 |
8. | HONSA František |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:01:18.0 | 0:03:02.8 |
9. | TOMÁŠEK Alvin |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:01:19.3 | 0:03:04.1 |
10. | ŘÍMAN Jakub |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 1:02:02.9 | 0:03:47.7 |
11. | STLOUKAL Štěpán |
KC KOOPERATIVA JBC |
CZE | 1:02:16.9 | 0:04:01.7 |
12. | HÝBL Radim |
VRV TEAM |
CZE | 1:02:17.5 | 0:04:02.3 |
13. | ŠITNER Jaroslav |
GS cyklo team Jistebnice |
CZE | 1:03:08.4 | 0:04:53.2 |
14. | HOŘÁK Radek |
HAVEN TEAM |
CZE | 1:03:08.6 | 0:04:53.4 |
15. | VOZNIČKA Vojtěch |
BIKE 2000 |
CZE | 1:03:27.1 | 0:05:11.9 |
16. | SÝKORA Karel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:03:27.9 | 0:05:12.7 |
17. | ŠORF Pavel |
HAVEN TEAM |
CZE | 1:04:10.0 | 0:05:54.8 |
18. | HOMOLA Jakub |
BIKE 2000 |
CZE | 1:04:10.9 | 0:05:55.7 |
19. | VOLF Michal |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 1:04:11.3 | 0:05:56.1 |
20. | MORÁVEK Tomáš |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 1:04:23.7 | 0:06:08.5 |
21. | SOLAŘ Kryštof |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:04:34.4 | 0:06:19.2 |
22. | ČECH Martin |
KC KOOPERATIVA JBC |
CZE | 1:04:37.1 | 0:06:21.9 |
23. | LUDVÍK Jaroslav |
CK MTB Maraton Hlinsko |
CZE | 1:05:12.0 | 0:06:56.8 |
24. | BEDRNÍK Matěj |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:05:12.3 | 0:06:57.1 |
25. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:05:48.0 | 0:07:32.8 |
26. | MALÝ Matěj |
VRV TEAM |
CZE | 1:06:10.4 | 0:07:55.2 |
27. | DOLEŽAL Vladislav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:06:37.8 | 0:08:22.6 |
28. | HUDEČEK Dalibor |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:07:09.2 | 0:08:54.0 |
29. | FORMÁNEK Adam |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:07:31.6 | 0:09:16.4 |
30. | PĚGŘÍM Filip |
TJ TŽ TŘINEC |
CZE | 1:07:34.9 | 0:09:19.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KRUPOVÁ Lucie |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:58:10.6 | 0:00:00.0 |
2. | JANŮ Kamila |
KH Tour - BH Bikes team |
CZE | 0:59:03.9 | 0:00:53.3 |
3. | TESAŘOVÁ Jana |
MORAVEC Team |
CZE | 1:00:25.0 | 0:02:14.4 |
4. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:00:56.1 | 0:02:45.5 |
5. | VANÍČKOVÁ Tereza |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:01:36.3 | 0:03:25.7 |
6. | JOANNIDU Sofie |
BIKE 2000 |
CZE | 1:02:33.3 | 0:04:22.7 |
7. | PEJŠOVÁ Kristýna |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:03:06.8 | 0:04:56.2 |
8. | MACKOVÁ Pavlína |
Cykloklub Chýnov z.s. |
CZE | 1:03:09.2 | 0:04:58.6 |
9. | ŠVIHÁLKOVÁ Tereza |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:04:24.1 | 0:06:13.5 |
10. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 1:05:34.8 | 0:07:24.2 |
11. | SOUČKOVÁ Celestýna |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 1:08:16.6 | 0:10:06.0 |
12. | NOVÁKOVÁ Anežka |
PUSKINAK.CZ |
CZE | 1:10:18.2 | 0:12:07.6 |
13. | ČEJKOVÁ Šárka |
EUROFOAM SPORT TEAM |
CZE | 1:13:47.2 | 0:15:36.6 |
14. | KAŠPAROVÁ Natalie |
Bike Freaks Holice |
CZE | 1:16:15.3 | 0:18:04.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠILHAVÝ Ondřej |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:17:30.7 | 0:00:00.0 |
2. | SAMEC Filip |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:18:09.4 | 0:00:38.7 |
3. | NOVOTNÝ Ondřej |
Dukla Praha |
CZE | 0:18:28.3 | 0:00:57.6 |
4. | BÁRTA Martin |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:18:48.0 | 0:01:17.3 |
5. | KUBA Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:18:56.3 | 0:01:25.6 |
6. | SVATUŠKA Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:19:01.3 | 0:01:30.6 |
7. | GRYGAR Matyáš |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:19:03.8 | 0:01:33.1 |
8. | SOUČEK Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:19:07.9 | 0:01:37.2 |
9. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:19:08.0 | 0:01:37.3 |
10. | PIVNIČKA Jakub |
GIANT PÍTRS BIKES |
CZE | 0:19:23.0 | 0:01:52.3 |
11. | ŠILHAVÝ Daniel |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:19:40.3 | 0:02:09.6 |
12. | PURNOCH Matyáš |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:19:57.4 | 0:02:26.7 |
13. | BRUCKNER Filip |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:19:58.0 | 0:02:27.3 |
14. | ELBADRI Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:20:00.5 | 0:02:29.8 |
15. | DOBRÝ Lukáš |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:20:07.5 | 0:02:36.8 |
16. | KRÁL Kryštof |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:20:07.5 | 0:02:36.8 |
17. | RUBEŠ Daniel |
BIKE 2000 |
CZE | 0:20:15.4 | 0:02:44.7 |
18. | BERNÁT Adam |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:20:16.2 | 0:02:45.5 |
19. | GROH Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:20:16.7 | 0:02:46.0 |
20. | STREJČEK Adam |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:20:18.1 | 0:02:47.4 |
21. | ŠINDELÁŘ Roman |
MORAVEC Team |
CZE | 0:20:24.1 | 0:02:53.4 |
22. | URBAN Miroslav |
VRV TEAM |
CZE | 0:20:40.2 | 0:03:09.5 |
23. | ŠUMPÍK Pavel |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:20:41.5 | 0:03:10.8 |
24. | HALÁMEK Tomáš |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:20:44.4 | 0:03:13.7 |
25. | TUHÁČEK Pavel |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:20:48.4 | 0:03:17.7 |
26. | ZONYGA David |
VRV TEAM |
CZE | 0:20:48.7 | 0:03:18.0 |
27. | ŽENÍŠEK Martin |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:20:49.6 | 0:03:18.9 |
28. | KULHA Jan |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:21:03.1 | 0:03:32.4 |
29. | NĚMEC Erik |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:21:08.1 | 0:03:37.4 |
30. | SUCHÝ Vojtěch |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:21:09.3 | 0:03:38.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | RADOVÁ Daniela |
CYKLOKLUB BENEŠOV |
CZE | 0:19:44.8 | 0:00:00.0 |
2. | PERNICKÁ Adéla |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:20:21.9 | 0:00:37.1 |
3. | NAROVCOVÁ Monika |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:20:55.7 | 0:01:10.9 |
4. | HANÁKOVÁ Eliška |
MORAVEC Team |
CZE | 0:21:12.2 | 0:01:27.4 |
5. | ČERNÁ Karolína |
Dukla Praha |
CZE | 0:21:12.8 | 0:01:28.0 |
6. | DOSTÁLOVÁ Anna |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:21:38.4 | 0:01:53.6 |
7. | KOTLÍKOVÁ Adéla |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:21:56.8 | 0:02:12.0 |
8. | DLASKOVÁ Vanda |
TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team |
CZE | 0:22:06.3 | 0:02:21.5 |
9. | DUBCOVÁ Štěpánka |
Team Forman Kids |
CZE | 0:22:19.2 | 0:02:34.4 |
10. | NAVRKALOVÁ Nikola |
ETHIC SPORT |
CZE | 0:22:23.0 | 0:02:38.2 |
11. | KROUPOVÁ Zuzana |
AC SPARTA Cycling junior |
CZE | 0:22:55.4 | 0:03:10.6 |
12. | ROZSYPALOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:23:04.1 | 0:03:19.3 |
13. | OLIVOVÁ Denisa |
BIKE 2000 |
CZE | 0:23:09.9 | 0:03:25.1 |
14. | MARKOVÁ Adéla |
Dukla Praha |
CZE | 0:23:12.1 | 0:03:27.3 |
15. | HODLOVÁ Nikola |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:23:14.3 | 0:03:29.5 |
16. | JURÁŠKOVÁ Simona |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:23:48.0 | 0:04:03.2 |
17. | UHMANOVÁ Kateřina |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:23:48.4 | 0:04:03.6 |
18. | KOVAŘÍKOVÁ Iva |
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem |
CZE | 0:24:29.5 | 0:04:44.7 |
19. | CIBULKOVÁ Tereza |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:24:45.4 | 0:05:00.6 |
20. | BEYEROVÁ Kateřina |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:24:53.6 | 0:05:08.8 |
21. | DRHOVÁ Berenika |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:24:56.1 | 0:05:11.3 |
22. | NAROVCOVÁ Beáta |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:25:20.5 | 0:05:35.7 |
23. | MIKULÍKOVÁ Karolína |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 0:26:08.6 | 0:06:23.8 |
24. | KOŠÁRKOVÁ Sabina |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:26:45.2 | 0:07:00.4 |
25. | NEUGEBAUEROVÁ Karolína |
sportovnikurzy.cz |
CZE | 0:27:36.5 | 0:07:51.7 |
26. | RYŠAVÁ Emílie |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:27:37.1 | 0:07:52.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | FIALA Matyáš |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:24:59.3 | 0:00:00.0 |
2. | STRÁNSKÝ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:21.1 | 0:01:21.8 |
3. | VEVERKA Václav |
KC KOOPERATIVA JBC |
CZE | 0:26:23.9 | 0:01:24.6 |
4. | KUNČÍK Matěj |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:26:26.0 | 0:01:26.7 |
5. | KRULA Štěpán |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:26:30.2 | 0:01:30.9 |
6. | DOSTÁL Václav |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:26:45.1 | 0:01:45.8 |
7. | OBDRŽÁLEK Tomáš |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 0:26:55.7 | 0:01:56.4 |
8. | HONSA Antonín |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:27:37.7 | 0:02:38.4 |
9. | VENCL Libor |
Eleven Mercedes Benz Mitas |
CZE | 0:27:37.8 | 0:02:38.5 |
10. | ŠINDELÁŘ Jan |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:27:38.8 | 0:02:39.5 |
11. | JECH Filip |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:27:39.0 | 0:02:39.7 |
12. | ROZSYPAL Štěpán |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:27:39.6 | 0:02:40.3 |
13. | PÁVEK Matyáš |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:27:40.9 | 0:02:41.6 |
14. | HARTL Štěpán |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:27:57.5 | 0:02:58.2 |
15. | FRÜHAUF Jan |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:28:07.1 | 0:03:07.8 |
16. | SPORYSCH Daniel |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:28:08.4 | 0:03:09.1 |
17. | DUBČÁK Pavel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:28:18.1 | 0:03:18.8 |
18. | ČÁSLAVSKÝ Matěj |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:28:41.0 | 0:03:41.7 |
19. | RŮŽIČKA Ondřej |
VRV TEAM |
CZE | 0:29:07.2 | 0:04:07.9 |
20. | KOPECKÝ Petr |
Nevix Team Kadaň |
CZE | 0:29:14.1 | 0:04:14.8 |
21. | TERŠL Robin |
Cyklosport Pitstop.cz |
CZE | 0:29:31.5 | 0:04:32.2 |
22. | VIK Matěj |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:29:33.1 | 0:04:33.8 |
23. | LAVIČKA David |
GHOST Team |
CZE | 0:29:53.0 | 0:04:53.7 |
24. | KULHA Filip |
AC SPARTA Cycling junior |
CZE | 0:29:55.5 | 0:04:56.2 |
25. | DOLEŽAL Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:29:55.6 | 0:04:56.3 |
26. | HÁK Jakub |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:30:06.0 | 0:05:06.7 |
27. | LEPKA Filip |
Eleven Mercedes Mitas |
CZE | 0:30:07.9 | 0:05:08.6 |
28. | ŠÍSL Bořek |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:30:12.7 | 0:05:13.4 |
29. | CHÝLE Filip |
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n. Labem |
CZE | 0:30:16.5 | 0:05:17.2 |
30. | RUBÁŠ Matouš |
AC SPARTA PRAHA-CYCLING |
CZE | 0:30:20.9 | 0:05:21.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | NOVOTNÁ Aneta |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:28:24.5 | 0:00:00.0 |
2. | ZEMANOVÁ Kristýna |
TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team |
CZE | 0:29:04.3 | 0:00:39.8 |
3. | VIKTOROVÁ Nela |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:29:04.5 | 0:00:40.0 |
4. | HLADÍKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:29:15.4 | 0:00:50.9 |
5. | HEJHALOVÁ Dagmar |
Dukla Praha |
CZE | 0:29:48.7 | 0:01:24.2 |
6. | BEDRNÍKOVÁ Karolína |
Dukla Praha |
CZE | 0:30:07.6 | 0:01:43.1 |
7. | SPĚŠNÁ Simona |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:30:25.8 | 0:02:01.3 |
8. | SRNSKÁ Patricie |
Cyklo Ski klub Polička |
CZE | 0:30:34.3 | 0:02:09.8 |
9. | HOJKOVÁ Štěpánka |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:30:39.6 | 0:02:15.1 |
10. | FOLTÝNOVÁ Adéla |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:30:42.6 | 0:02:18.1 |
11. | PLESKAČOVÁ Natálie |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:31:06.6 | 0:02:42.1 |
12. | MIŠOŇOVÁ Veronika |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:31:08.9 | 0:02:44.4 |
13. | DRBOHLAVOVÁ Eliška |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:31:33.5 | 0:03:09.0 |
14. | KYSELOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:31:34.1 | 0:03:09.6 |
15. | SOBKOVÁ Sabina |
VRV TEAM |
CZE | 0:31:50.3 | 0:03:25.8 |
16. | KOLÁŘOVÁ Justýna |
Dukla Praha |
CZE | 0:31:53.8 | 0:03:29.3 |
17. | HOLCOVÁ Eliška |
Cyklo Ski klub Polička |
CZE | 0:32:34.8 | 0:04:10.3 |
18. | DOSTÁLOVÁ Lucie |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:32:34.9 | 0:04:10.4 |
19. | JOANNIDU Niki |
BIKE 2000 |
CZE | 0:32:35.4 | 0:04:10.9 |
20. | BRTNÍČKOVÁ Michaela |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:33:02.9 | 0:04:38.4 |
21. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:33:16.1 | 0:04:51.6 |
22. | RŮŽIČKOVÁ Anna |
Dukla Praha |
CZE | 0:33:26.0 | 0:05:01.5 |
23. | KŘIKAVOVÁ Šárka |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:33:28.5 | 0:05:04.0 |
24. | BRAVENCOVÁ Denisa |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:33:32.6 | 0:05:08.1 |
25. | SMUTNÁ Anna |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:34:09.2 | 0:05:44.7 |
26. | MUNDLOVÁ Anna |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:34:26.1 | 0:06:01.6 |
27. | KNIHOVÁ Kateřina |
KC KOOPERATIVA JBC |
CZE | 0:35:12.5 | 0:06:48.0 |
28. | KOLÁŘOVÁ Kristýna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:35:31.5 | 0:07:07.0 |
29. | ŠKRLOVÁ Michaela |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:35:32.9 | 0:07:08.4 |
30. | SUCHÁ Kateřina |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:35:45.9 | 0:07:21.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAŠKA Lukáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:09:01.4 | 0:00:00.0 |
2. | BLAŽEK Aleš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:09:07.4 | 0:00:06.0 |
3. | MANSFELD Tadeáš |
PROFISPORT Cheb |
CZE | 0:09:24.0 | 0:00:22.6 |
4. | KUBĚNA Daniel |
AC SPARTA Cycling junior |
CZE | 0:09:30.9 | 0:00:29.5 |
5. | HLADEČEK Martin |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:09:36.2 | 0:00:34.8 |
6. | JELÍNEK Tomáš |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:09:39.9 | 0:00:38.5 |
7. | KERL Sebastian |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:09:48.4 | 0:00:47.0 |
8. | VÝBORNÝ Kryštof |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:09:51.2 | 0:00:49.8 |
9. | KOČVARA Jakub |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:09:58.7 | 0:00:57.3 |
10. | URBAN Jakub |
VRV TEAM |
CZE | 0:10:05.0 | 0:01:03.6 |
11. | NĚMEC Jakub |
CYKLOTEAM OSTROV |
CZE | 0:10:08.5 | 0:01:07.1 |
12. | SEVERYN Richard |
Expres.cz-Scott Team Kolín |
CZE | 0:10:19.5 | 0:01:18.1 |
13. | HORÁK Adam |
BEKO Bike Team |
CZE | 0:10:30.8 | 0:01:29.4 |
14. | ZÁHOREC Michal |
AC SPARTA PRAHA CYCLING |
CZE | 0:10:33.4 | 0:01:32.0 |
15. | MITÁŠ Robert |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:10:38.7 | 0:01:37.3 |
16. | ELČKNER Nick |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:10:39.8 | 0:01:38.4 |
17. | LIPENSKÝ Matouš |
MORAVEC Team |
CZE | 0:10:40.0 | 0:01:38.6 |
18. | DUBEC Martin |
Team Forman Kids |
CZE | 0:10:53.1 | 0:01:51.7 |
19. | PŘENOSIL Marek |
Bicykl Křiž Team |
CZE | 0:10:58.2 | 0:01:56.8 |
20. | PURNOCH Jan |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:10:58.6 | 0:01:57.2 |
21. | STLOUKAL Vít |
BIKE TEAM UNIČOV |
CZE | 0:10:58.7 | 0:01:57.3 |
22. | SVĚRKOT Daniel |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:10:59.1 | 0:01:57.7 |
23. | LETEV Radim |
MG Bike Team |
CZE | 0:11:15.3 | 0:02:13.9 |
24. | KOTAČKA Robin |
CZE | 0:11:20.3 | 0:02:18.9 | |
25. | HORÁK Martin |
BEKO Bike Team |
CZE | 0:11:21.4 | 0:02:20.0 |
26. | MIŇOVSKÝ Petr |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:11:21.7 | 0:02:20.3 |
27. | RAUSCHERT Albert |
Dukla Praha |
CZE | 0:11:48.1 | 0:02:46.7 |
28. | ŠAFRÁNEK Ondřej |
AC SPARTA PRAHA CYCLING |
CZE | 0:12:48.6 | 0:03:47.2 |
29. | BÁRTA Adam |
Bicykl Křiž Team |
CZE | 0:13:02.6 | 0:04:01.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | GROHOVÁ Lucie |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:10:03.2 | 0:00:00.0 |
2. | HUDEČKOVÁ Anna |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:10:16.9 | 0:00:13.7 |
3. | VIKOVÁ Hanka |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:10:21.0 | 0:00:17.8 |
4. | BRADÁČOVÁ Nikola |
ACT Lerak Blansko |
CZE | 0:10:32.9 | 0:00:29.7 |
5. | HANÁKOVÁ Anička |
MORAVEC Team |
CZE | 0:10:33.3 | 0:00:30.1 |
6. | JEDLIČKOVÁ Nela |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:10:48.4 | 0:00:45.2 |
7. | KUNČÍKOVA Ella |
Bike klub Spindleruv mlyn |
CZE | 0:10:51.9 | 0:00:48.7 |
8. | DUBCOVÁ Anna |
Team Forman Kids |
CZE | 0:10:56.5 | 0:00:53.3 |
9. | KŘIKAVOVÁ Anděla |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:10:58.2 | 0:00:55.0 |
10. | MACHOVÁ Veronika |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:10:59.7 | 0:00:56.5 |
11. | ŠPICAROVÁ Karolína |
Cyklo Špicar |
CZE | 0:11:00.2 | 0:00:57.0 |
12. | TLAMKOVÁ Barbora |
MORAVEC Team |
CZE | 0:11:16.4 | 0:01:13.2 |
13. | HALÁMKOVÁ Diana |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:11:20.8 | 0:01:17.6 |
14. | SRNSKÁ Veronika |
Cyklo Ski klub Polička |
CZE | 0:11:49.2 | 0:01:46.0 |
15. | VÍTKOVÁ Sára |
BIKE KLUB MÉSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:11:51.8 | 0:01:48.6 |
16. | NETREFOVÁ Lucie |
CZE | 0:11:59.1 | 0:01:55.9 | |
17. | STRÁNKSÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:12:03.1 | 0:01:59.9 |
18. | NEUMANOVÁ Kristýna |
TOUR SPORT Třebíč |
CZE | 0:12:10.6 | 0:02:07.4 |
19. | SMUTNÁ Dorota |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:12:11.1 | 0:02:07.9 |
20. | KOUDELKOVÁ Lucie |
MORAVEC Team |
CZE | 0:12:37.2 | 0:02:34.0 |
21. | RYŠAVÁ Anna |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:13:00.4 | 0:02:57.2 |
22. | JANOVSKÁ Barbora |
MORAVEC Team |
CZE | 0:13:25.5 | 0:03:22.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | VAJSEJTL Jan |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:05:22.3 | 0:00:00.0 |
2. | VALENTA Věnek |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:05:22.4 | 0:00:00.1 |
3. | KUČVA Tomáš |
Sparta Praha Junior cycling |
CZE | 0:05:30.7 | 0:00:08.4 |
4. | ŠPERL Václav |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:05:33.4 | 0:00:11.1 |
5. | ŠUMPÍK Jiří |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:05:34.1 | 0:00:11.8 |
6. | RAŠKA Tomáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:05:40.2 | 0:00:17.9 |
7. | NOVÁK Matěj |
Rychlý šípy Strakonice |
CZE | 0:05:48.3 | 0:00:26.0 |
8. | NAJSER Václav |
bikeone |
CZE | 0:05:50.4 | 0:00:28.1 |
9. | ŠIMONEK Jáchym |
BSK racing juniors |
CZE | 0:05:51.5 | 0:00:29.2 |
10. | HŐHN Martin |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 0:05:55.8 | 0:00:33.5 |
11. | MIKULÍK Lukáš |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 0:06:07.1 | 0:00:44.8 |
12. | BRADÁČ Michal |
Dukla Praha |
CZE | 0:06:14.8 | 0:00:52.5 |
13. | BRUCKNER Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:06:27.1 | 0:01:04.8 |
14. | ECLER Filip |
MORAVEC Team |
CZE | 0:06:28.2 | 0:01:05.9 |
15. | NOVOTNÝ Lukáš |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:06:44.4 | 0:01:22.1 |
16. | KEJÍK Lukáš |
ASCM Brno |
CZE | 0:06:59.7 | 0:01:37.4 |
17. | MAXERA Filip |
G.BENEDIKT ŽELEČ |
CZE | 0:07:15.0 | 0:01:52.7 |
18. | MIKI Marek |
Dukla Praha |
CZE | 0:07:15.3 | 0:01:53.0 |
19. | VLACH David |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 0:07:26.3 | 0:02:04.0 |
20. | UŠEL Ondřej |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:07:49.7 | 0:02:27.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOLÁŘOVÁ Babeta |
Dukla Praha |
CZE | 0:05:37.4 | 0:00:00.0 |
2. | KUPSKÁ Žaneta |
JUDO SKKP Brno |
CZE | 0:05:49.0 | 0:00:11.6 |
3. | JIRASKOVA Ema |
mitas team |
CZE | 0:05:52.2 | 0:00:14.8 |
4. | KRALOVA Eliska |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:05:57.3 | 0:00:19.9 |
5. | VÝBORNÁ Marianna |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:06:08.3 | 0:00:30.9 |
6. | ROTHBAUEROVÁ Karolína |
Bike Time Bulls Písek |
CZE | 0:06:09.8 | 0:00:32.4 |
7. | KROUPOVÁ Jolana |
AC SPARTA PRAHA CYCLING |
CZE | 0:06:10.3 | 0:00:32.9 |
8. | HRADÍLKOVÁ Zuzana |
MG Bike Team |
CZE | 0:06:34.7 | 0:00:57.3 |
9. | SPORYSCHOVÁ Nela |
CZE | 0:06:41.2 | 0:01:03.8 | |
10. | JANÍKOVÁ Monika |
SP KOLO SPECIALIZED |
CZE | 0:06:43.4 | 0:01:06.0 |
11. | MITRYCHOVÁ Lucie |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:06:55.0 | 0:01:17.6 |
12. | BARTOŠOVÁ Magdaléna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:07:01.5 | 0:01:24.1 |
13. | BARTOŠOVÁ Marie |
MORAVEC Team |
CZE | 0:07:03.4 | 0:01:26.0 |
14. | SRNSKÁ Amálie |
Cyklo Ski klub Polička |
CZE | 0:07:09.0 | 0:01:31.6 |
15. | KROCOVÁ Valeria |
AC SPARTA PRAHA CYCLING |
CZE | 0:07:09.6 | 0:01:32.2 |
16. | BRADÁČOVÁ Aneta |
ACT Lerak Blansko |
CZE | 0:07:11.4 | 0:01:34.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PŇOVSKÝ Sebastian |
CZE | 0:02:50.9 | 0:00:00.0 | |
2. | LODR Oliver |
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
CZE | 0:03:04.2 | 0:00:13.3 |
3. | SEMERÁD Marek |
Sram Mitas Trek team |
CZE | 0:03:17.3 | 0:00:26.4 |
4. | HOLEŠOVSKÝ Jan |
Brno |
CZE | 0:03:21.1 | 0:00:30.2 |
5. | HLAVÁČ Jan |
Czech Outdoor Club |
CZE | 0:03:23.0 | 0:00:32.1 |
6. | PŘENOSIL Adam |
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem |
CZE | 0:03:29.1 | 0:00:38.2 |
7. | NETREFA Michal |
CZE | 0:03:37.7 | 0:00:46.8 | |
8. | HRABAL David |
CZE | 0:04:55.6 | 0:02:04.7 | |
9. | HRADÍLEK Jakub |
MG Bike Team |
CZE | 0:05:00.2 | 0:02:09.3 |
10. | BERTA Viktor |
CZE | 0:05:45.9 | 0:02:55.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | VÍTKOVÁ Nela |
BIKE KLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:03:23.9 | 0:00:00.0 |
2. | ŽERNÍČKOVÁ Zita |
MORAVEC Team |
CZE | 0:03:34.7 | 0:00:10.8 |
3. | ŠAFÁROVÁ Veronika |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:03:49.6 | 0:00:25.7 |
4. | VĚRNÁ Adéla |
MORAVEC Team |
CZE | 0:03:57.5 | 0:00:33.6 |
5. | PROCHÁZKOVÁ Martina |
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
CZE | 0:03:59.7 | 0:00:35.8 |
6. | LIPENSKÁ Jana Marie |
MORAVEC Team |
CZE | 0:04:36.6 | 0:01:12.7 |
7. | VAŠUTOVÁ Barbora |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:04:52.2 | 0:01:28.3 |
8. | NĚMCOVÁ Adéla |
CZE | 0:05:09.5 | 0:01:45.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 2 |
CZE | 0:35:50.5 | 0:00:00.0 | |
2. | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 1 |
CZE | 0:36:15.4 | 0:00:24.9 | |
3. | KOOPERATIVA 2 |
CZE | 0:36:56.8 | 0:01:06.3 | |
4. | MORAVEC TEAM 1 |
CZE | 0:38:46.2 | 0:02:55.7 | |
5. | KOOPERATIVA 1 |
CZE | 0:40:13.6 | 0:04:23.1 | |
6. | MORAVEC TEAM 2 |
CZE | 0:42:32.3 | 0:06:41.8 |