PořadíčísloPříjmeníJménoRočníkKlubKategoriepořadí v kategoriiČasZtrátaČistý čas
1168ČÁSTKOVÁZorka2010MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o.3. - 4. třída neregistrovaní - dívky10:03:19.60:00:00.00:03:19.6
2163SCHEJBALOVÁLucie2010MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o.3. - 4. třída neregistrovaní - dívky20:03:40.80:00:21.20:03:40.8
3160GARBOVÁRosalie2009MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o.3. - 4. třída neregistrovaní - dívky30:03:41.70:00:22.10:03:41.7
4147KŘÍŽLuděk2009ZŠ Poděbradova Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci10:03:57.50:00:37.90:03:57.5
5180MUSÁLKOVÁBarbora2009ZŠ a MŠ Borová Lada3. - 4. třída neregistrovaní - dívky40:03:57.90:00:38.30:03:57.9
6162VOLDŘICHOVÁ Natálie2009ZŠ a MŠ Borová Lada3. - 4. třída neregistrovaní - dívky50:04:04.70:00:45.10:04:04.7
7154KOCUMMartin2011MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o.3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci20:04:20.60:01:01.00:04:20.6
8157POSPÍCHAL Jonáš2010MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o.3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci30:04:32.10:01:12.50:04:32.1
9140RYBÁČEKJan2010ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci40:05:22.00:02:02.40:05:22.0
10116SOKOLVítek2010ZŠ Povážská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci50:06:01.40:02:41.80:06:01.4
11159ČERMÁKOVÁGabriela2011ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - dívky60:06:02.40:02:42.80:06:02.4
12148PEŠLJiří2011ZŠ a MŠ Borová Lada3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci60:06:08.90:02:49.30:06:08.9
13164HARANTOVÁZuzana2009ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - dívky70:06:23.90:03:04.30:06:23.9
14177VESELÁAlžběta2011ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - dívky80:07:12.60:03:53.00:07:12.6
15178JEDLIČKOVÁKarolína2009ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - dívky90:07:15.00:03:55.40:07:15.0
16119PEŠKOVÁJana2011ZŠ Povážská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - dívky100:07:20.60:04:01.00:07:20.6
17167CHURAŇOVÁMarkéta2009ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - dívky110:07:31.10:04:11.50:07:31.1
18172KOHOUTOVÁEster2010ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - dívky120:07:34.70:04:15.10:07:34.7
19165NOVÁKOVÁVeronika2010ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - dívky130:07:56.50:04:36.90:07:56.5
20141KOHOUTVojtěch2010ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci70:08:09.90:04:50.30:08:09.9
21171ENGLOVÁSilvie2009ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - dívky140:08:44.60:05:25.00:08:44.6
22134SAJFRÍDOndřej2011ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci80:09:02.30:05:42.70:09:02.3
23176KLOUDOVÁKristýna2009ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - dívky150:09:18.80:05:59.20:09:18.8
24149KLASMiroslav2010ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci90:10:01.70:06:42.10:10:01.7
25146SLAVÍČEKJakub2009ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci100:11:21.50:08:01.90:11:21.5
26161KUNEŠOVÁViktorie2010ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - dívky160:11:21.70:08:02.10:11:21.7
27158ŠULÁKOVÁLinda2010ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - dívky170:11:27.40:08:07.80:11:27.4
28138MOLEKMatyáš2009ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci110:11:36.10:08:16.50:11:36.1
29137KUBÍČEKEliáš2011ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci120:12:05.60:08:46.00:12:05.6
30179VALENTOVÁJulie2009ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - dívky180:12:34.20:09:14.60:12:34.2
31169RANGLOVÁKristýna2010ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - dívky190:14:17.10:10:57.50:14:17.1
32145ČERNÝBonifác2011ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci130:14:30.30:11:10.70:14:30.3
33150JANOUŠEKPetr2010ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci140:15:51.10:12:31.50:15:51.1
34144SÝKORAJakub2011ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci150:18:50.80:15:31.20:18:50.8
35136TATUNG Lam2010ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci160:19:14.10:15:54.50:19:14.1
36170KOVÁŘOVÁVeronika2010ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - dívky200:22:11.80:18:52.20:22:11.8
37174MARKOVÁRůžena2010ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - dívky210:24:08.90:20:49.30:24:08.9
38155TAKACZJan2010ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci170:24:24.90:21:05.30:24:24.9
39175HRUŠKOVÁGita2010ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - dívky220:26:15.80:22:56.20:26:15.8
---135CHRTJakub2009ZŠ a MŠ Borová Lada3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci DNS------
---139TONÁŠEK Josef2010ZŠ a MŠ Borová Lada3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci DNS------
---142MYLANDAdam2011---3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci DNS------
---151VÁCHADavid2010ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci DNS------
---152VÁCHAAdam2010ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci DNS------
---153BOHUŠ Zdeněk2010ZŠ a MŠ Borová Lada3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci DNS------
---156BOUKALÍKDavid2010ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - chlapci DNS------
---166PEKOVÁVilma2009ZŠ TGM Vimperk3. - 4. třída neregistrovaní - dívky DNS------
---173PŘECHOVÁIveta2010ZŠ Dukelská Strakonice3. - 4. třída neregistrovaní - dívky DNS------