ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - sobota
DÁTUM : | 24.2.2018 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 8561 | STEINBACH Hynek | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Chlapci 11-12 let | 0:05:08.4 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 8562 | VONDRAŠ Petr | 2007 | Fischer Ski klubŠumava | 2. / Chlapci 11-12 let | 0:05:11.9 | 0:00:03.4 | ||
3 | diplom | 8662 | DUCHÁČOVÁ Ema | 2006 | BKL Machov | 1. / Dívky 11-12 let | 0:05:23.9 | 0:00:15.4 | ||
4 | diplom | 8570 | SVOBODA Antonín | 2006 | SCPL | 3. / Chlapci 11-12 let | 0:05:24.2 | 0:00:15.7 | ||
5 | diplom | 8089 | SATORIOVÁ Johana | 2006 | Sokol Stachy | 2. / Dívky 11-12 let | 0:05:29.9 | 0:00:21.5 | ||
6 | diplom | 8656 | ROZKOŠNÁ Klára | 2007 | KB Blansko | 3. / Dívky 11-12 let | 0:05:32.9 | 0:00:24.4 | ||
7 | diplom | 8569 | BÖHM Jan | 2006 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / Chlapci 11-12 let | 0:05:48.7 | 0:00:40.2 | ||
8 | diplom | 8635 | TUHÁČEK Pavel | 2006 | --- | 5. / Chlapci 11-12 let | 0:05:50.9 | 0:00:42.5 | ||
9 | diplom | 8579 | MACHOVÁ Marie | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / Dívky 11-12 let | 0:05:52.4 | 0:00:44.0 | ||
10 | diplom | 8578 | BALDRIANOVÁ Eva | 2007 | Slovan Praha Zdravotník | 5. / Dívky 11-12 let | 0:05:56.2 | 0:00:47.7 | ||
11 | diplom | 8686 | ŠVARC Michal | 2007 | Ekonom - Žižkovský Tygři | 6. / Chlapci 11-12 let | 0:05:57.2 | 0:00:48.7 | ||
12 | diplom | 8615 | KADLECOVÁ Barbora | 2007 | LK ŠKODA PLZEŇ | 6. / Dívky 11-12 let | 0:06:10.4 | 0:01:02.0 | ||
13 | diplom | 8587 | VOJTOVÁ Klára | 2007 | Žižkovský tygři | 7. / Dívky 11-12 let | 0:06:11.2 | 0:01:02.7 | ||
14 | diplom | 8591 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | Slovan Praha Zdravotník | 8. / Dívky 11-12 let | 0:06:15.7 | 0:01:07.2 | ||
15 | diplom | 8584 | WEISSOVÁ Barbora | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 9. / Dívky 11-12 let | 0:06:18.2 | 0:01:09.7 | ||
16 | diplom | 8597 | KONRÁDYOVÁ Karolína | 2007 | --- | 10. / Dívky 11-12 let | 0:06:19.1 | 0:01:10.7 | ||
17 | diplom | 8692 | NOVÁ Miroslava | 2007 | Ski Sokol Stachy | 11. / Dívky 11-12 let | 0:06:19.4 | 0:01:11.0 | ||
18 | diplom | 8590 | KOŠNAROVÁ Adriana | 2007 | Fischer Ski klub Šumava | 12. / Dívky 11-12 let | 0:06:24.2 | 0:01:15.7 | ||
19 | diplom | 8626 | KOLAFOVÁ Karolína | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 13. / Dívky 11-12 let | 0:06:24.2 | 0:01:15.7 | ||
20 | diplom | 8572 | ŠIMURDA Matěj | 2006 | USK CS Plzeň | 7. / Chlapci 11-12 let | 0:06:26.7 | 0:01:18.2 | ||
21 | diplom | 8670 | ŠIMEČKOVÁ Kateřina | 2006 | Ski Senohraby | 14. / Dívky 11-12 let | 0:06:30.2 | 0:01:21.7 | ||
22 | diplom | 8651 | NYKLESOVÁ Markéta | 2007 | Sport Club Plzeň | 15. / Dívky 11-12 let | 0:06:30.6 | 0:01:22.2 | ||
23 | diplom | 8653 | ŘÁHOVÁ Martina | 2006 | Sport Club Plzeň | 16. / Dívky 11-12 let | 0:06:32.4 | 0:01:24.0 | ||
24 | diplom | 8650 | KOZÁK Matěj | 2006 | Sport Club Plzeň | 8. / Chlapci 11-12 let | 0:06:37.7 | 0:01:29.2 | ||
25 | diplom | 8623 | MENCL Felix | 2007 | LK ŠKODA PLZEŇ | 9. / Chlapci 11-12 let | 0:06:37.7 | 0:01:29.2 | ||
26 | diplom | 8663 | LEGÁTOVÁ Magdaléna | 2007 | Sport Club Plzeň | 17. / Dívky 11-12 let | 0:06:38.7 | 0:01:30.2 | ||
27 | diplom | 8576 | BRAND Kryštof | 2006 | --- | 10. / Chlapci 11-12 let | 0:06:49.4 | 0:01:40.9 | ||
28 | diplom | 8681 | ŠRŮTKOVÁ Barbora | 2007 | BKL Machov | 18. / Dívky 11-12 let | 0:06:57.4 | 0:01:49.0 | ||
29 | diplom | 8649 | ŠTEFANOVÁ Adéla | 2007 | Ski Sokol Stachy | 19. / Dívky 11-12 let | 0:07:06.9 | 0:01:58.5 | ||
30 | diplom | 8654 | POZLEROVÁ Edita | 2007 | EDPOteam Lázně Bohdaneč | 20. / Dívky 11-12 let | 0:07:10.4 | 0:02:02.0 | ||
31 | diplom | 8644 | ŠTĚRBA Petr | 2006 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 11. / Chlapci 11-12 let | 0:07:17.4 | 0:02:09.0 | ||
32 | diplom | 8084 | MILLER Max | 2006 | --- | 12. / Chlapci 11-12 let | 0:07:22.4 | 0:02:14.0 | ||
33 | diplom | 8669 | ŠŤASTNÁ Lucie | 2006 | Ski Senohraby | 21. / Dívky 11-12 let | 0:07:26.7 | 0:02:18.2 | ||
34 | diplom | 8078 | HAVLÍČEK Vojtěch | 2006 | Zámyšl 13 | 13. / Chlapci 11-12 let | 0:07:29.2 | 0:02:20.7 | ||
35 | diplom | 8673 | KOSOVÁ Anna | 2007 | SPS VD | 22. / Dívky 11-12 let | 0:07:45.9 | 0:02:37.5 | ||
36 | diplom | 8693 | NOVÝ Tomáš | 2006 | SKI Klub Strakonice | 14. / Chlapci 11-12 let | 0:07:51.9 | 0:02:43.5 | ||
37 | diplom | 8119 | PRECLÍK Vít | 2006 | Sk rover | 15. / Chlapci 11-12 let | 0:07:55.4 | 0:02:47.0 | ||
38 | diplom | 8117 | RIANT Augustin | 2007 | --- | 16. / Chlapci 11-12 let | 0:08:17.2 | 0:03:08.7 | ||
39 | diplom | 8608 | KOPAČKOVÁ Zuzana | 2007 | --- | 23. / Dívky 11-12 let | 0:08:43.2 | 0:03:34.7 | ||
40 | diplom | 8676 | SCHNABL Jakub | 2007 | --- | 17. / Chlapci 11-12 let | 0:09:15.7 | 0:04:07.2 | ||
41 | diplom | 8630 | MLÍKA Matyáš | 2006 | --- | 18. / Chlapci 11-12 let | 0:11:26.7 | 0:06:18.2 | ||
42 | diplom | 8682 | PERGLOVÁ Barbora | 2007 | --- | 24. / Dívky 11-12 let | 0:12:49.9 | 0:07:41.5 | ||
--- | 8571 | RADA Tobiáš | 2007 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | . / Chlapci 11-12 let | DNS | --- | |||
--- | 8594 | ZAHRADNÍKOVÁ Anna | 2006 | CZST | . / Dívky 11-12 let | DNS | --- | |||
--- | 8599 | ŠIMKOVÁ Tereza | 2007 | --- | . / Dívky 11-12 let | DNS | --- | |||
--- | 8620 | ŠILHAN Šimon | 2007 | WiTTE bike team | . / Chlapci 11-12 let | DNS | --- | |||
--- | 8647 | ZAPLETAL Jan | 2006 | --- | . / Chlapci 11-12 let | DNS | --- |