Šumavský MTB maraton České spořitelny
DATE : | 30.7.2016 | PLACE : | Zadov |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBPAGES : | kolopro.cz/zavody/detail/459 |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:00:00.3 | 0:00:00.0 |
2. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:00:01.8 | 0:00:01.5 |
3. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:00:06.3 | 0:00:06.0 |
4. | CINK Ondřej |
CZE | 2:00:31.8 | 0:00:31.5 | |
5. | SKALICKÝ Pavel |
Cykloteam KOLARNA Olomouc |
CZE | 2:00:43.0 | 0:00:42.7 |
6. | JOBÁNEK Jan |
superior mtb team |
CZE | 2:01:06.3 | 0:01:06.0 |
7. | ADEL Filip |
superior mtb team |
CZE | 2:01:37.3 | 0:01:37.0 |
8. | PRŮDEK Matěj |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:02:57.3 | 0:02:57.0 |
9. | ŠŤASTNÝ Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:03:05.0 | 0:03:04.7 |
10. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 2:03:39.3 | 0:03:39.0 |
11. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:03:39.3 | 0:03:39.0 |
12. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:06:20.0 | 0:06:19.7 |
13. | ZADÁK David |
Česká spořitelna Junior MTB Team |
CZE | 2:06:21.5 | 0:06:21.2 |
14. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 2:06:25.8 | 0:06:25.5 |
15. | PAPEŽ Vít |
Symbio+cycling |
CZE | 2:07:21.1 | 0:07:20.8 |
16. | RAUCHFUSS Marek |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 2:08:45.5 | 0:08:45.2 |
17. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:09:07.0 | 0:09:06.7 |
18. | PILČÍK Adam |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:09:08.3 | 0:09:08.0 |
19. | DANĚK Jiří |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:09:08.5 | 0:09:08.2 |
20. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:09:25.5 | 0:09:25.2 |
21. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:09:27.0 | 0:09:26.7 |
22. | ZEITHAMMER Martin |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:09:27.0 | 0:09:26.7 |
23. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:09:33.5 | 0:09:33.2 |
24. | KUBELKA Petr |
BMC CZ Racing team |
CZE | 2:12:41.0 | 0:12:40.7 |
25. | SKÁLA Jaromír |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:14:01.0 | 0:14:00.7 |
26. | KAMLER Josef |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:14:12.5 | 0:14:12.2 |
27. | HOLUB Josef |
CZE | 2:14:12.5 | 0:14:12.2 | |
28. | SWÁROVSKÝ Michal |
alltraining.cz |
CZE | 2:15:23.5 | 0:15:23.2 |
29. | VOPAT Milan |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 2:15:41.0 | 0:15:40.7 |
30. | JENŠÍK Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:15:41.5 | 0:15:41.2 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
Česká spořitelna- Accolade cycling team |
CZE | 2:25:38.6 | 0:00:00.0 |
2. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:29:14.6 | 0:03:36.0 |
3. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:29:49.3 | 0:04:10.7 |
4. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:37:26.3 | 0:11:47.7 |
5. | BAJGEROVÁ Nikola |
KC Kooperativa Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:48:53.4 | 0:23:14.8 |
6. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:52:44.6 | 0:27:06.0 |
7. | KUČEROVÁ Božena |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:55:35.9 | 0:29:57.3 |
8. | MATLÁŠKOVÁ Jana |
CYKLO JIŘIČKA |
CZE | 2:57:28.6 | 0:31:50.0 |
9. | NOVÁKOVÁ Veronika |
OCELOVÍ LETCI |
CZE | 2:57:43.6 | 0:32:05.0 |
10. | MONDLOVÁ Kateřina |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 2:58:07.5 | 0:32:28.9 |
11. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP GHOST |
CZE | 3:00:50.3 | 0:35:11.7 |
12. | BLAŽKOVÁ Vendula |
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 |
CZE | 3:03:01.9 | 0:37:23.3 |
13. | PIRZKALLOVÁ Zuzana |
GT bicycles opportunity |
CZE | 3:03:06.4 | 0:37:27.8 |
14. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:04:35.4 | 0:38:56.8 |
15. | CHARVÁTOVÁ Kateřina |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 3:06:40.4 | 0:41:01.8 |
16. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 3:07:34.4 | 0:41:55.8 |
17. | BOHABOJOVÁ Olga |
Lékárna Zásmuky |
CZE | 3:07:42.7 | 0:42:04.1 |
18. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:19:43.4 | 0:54:04.8 |
19. | ŠIMKOVÁ Šárka |
Synerga Bike Team |
CZE | 3:20:33.4 | 0:54:54.8 |
20. | OSTRČILOVÁ Dája |
CZE | 3:20:46.7 | 0:55:08.1 | |
21. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:21:06.9 | 0:55:28.3 |
22. | BALÍKOVÁ Tereza |
BMC CZ Racing team |
CZE | 3:27:28.7 | 1:01:50.1 |
23. | NÁPRSTKOVÁ Michaela |
CZE | 3:30:27.0 | 1:04:48.4 | |
24. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:33:31.7 | 1:07:53.1 |
25. | SCHIFFER Andrea |
bike-horner.at |
AUS | 3:38:55.7 | 1:13:17.1 |
26. | KREJČÍ Jitka |
CZE | 3:41:55.8 | 1:16:17.2 | |
27. | BRODÍKOVÁ Petra |
Metrostav |
CZE | 3:43:34.5 | 1:17:55.9 |
28. | CHALOUPKOVA Simona |
REDFROG |
CZE | 3:43:57.5 | 1:18:18.9 |
29. | HANUŠOVÁ Natálie |
GIANT Pítrs bikes |
CZE | 3:45:57.5 | 1:20:18.9 |
30. | POLÁKOVÁ Dagmar |
Synerga Bike Team |
CZE | 4:01:01.3 | 1:35:22.7 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Ještěd Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Birell Plzeňská MTB 50
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny