Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Loading...
Rang | Bib | Name | Jahr | Verein | Kategorie | Zeit | Rückstand | Chip zeit | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 99 | ČÍŽ Dominik | 1999 | ŠKP Banská Bystrica | 1. / Kros šprint Muži | 0:02:05.3 | 0:00:00.0 | 0:02:05.3 | |
2 | 66 | GERGARDT Artur | 1987 | POPRAD | 2. / Kros šprint Muži | 0:02:05.9 | 0:00:00.6 | 0:02:05.9 | |
3 | 74 | HOLIENČÍK Stanislav | 1981 | SPORT RYSY KLUB | 3. / Kros šprint Muži | 0:02:06.0 | 0:00:00.7 | 0:02:06.0 | |
4 | 20 | ŠKVARIDLO Davorín | 1979 | davorin.sk | 4. / Kros šprint Muži | 0:02:06.9 | 0:00:01.5 | 0:02:06.9 | |
5 | 106 | ŠTRBA Pavol | 1999 | ŠKP Banská Bystrica | 5. / Kros šprint Muži | 0:02:07.0 | 0:00:01.7 | 0:02:07.0 | |
6 | 97 | MICHALECH Branko | 1974 | ŠKP Banská Bystrica | 6. / Kros šprint Muži | 0:02:07.9 | 0:00:02.6 | 0:02:07.9 | |
7 | 75 | ŠKVARENINA Martin | 1999 | SPORT RYSY KLUB | 7. / Kros šprint Muži | 0:02:14.6 | 0:00:09.2 | 0:02:14.6 | |
8 | 102 | HUMENÍK Radovan | 1999 | ŠKP Banská Bystrica | 8. / Kros šprint Muži | 0:02:14.8 | 0:00:09.5 | 0:02:14.8 | |
9 | 98 | BÍREŠ Martin | 1999 | ŠKP Banská Bystrica | 9. / Kros šprint Muži | 0:02:22.2 | 0:00:16.9 | 0:02:22.2 | |
10 | 271 | KLEMENT František | 1973 | KLNO | 10. / Kros šprint Muži | 0:02:23.2 | 0:00:17.9 | 0:02:23.2 | |
11 | 172 | MRÁZ Peter | 2003 | Jasná LM | 11. / Kros šprint Muži | 0:02:26.3 | 0:00:21.0 | 0:02:26.3 | |
12 | 77 | DANIELOVÁ Mária | 2001 | SPORT RYSY KLUB | 1. / Kros šprint Ženy | 0:02:28.1 | 0:00:22.8 | 0:02:28.1 | |
13 | 72 | STAROŇ Vladimír | 1951 | Skiveterán Tatr. Štrba | 12. / Kros šprint Muži | 0:02:28.2 | 0:00:22.9 | 0:02:28.2 | |
14 | 36 | BEŤKO Samuel | 2003 | KBL Jasná | 13. / Kros šprint Muži | 0:02:29.4 | 0:00:24.1 | 0:02:29.4 | |
15 | 67 | DURAČINSKÝ Peter | 1982 | POPRAD | 14. / Kros šprint Muži | 0:02:32.4 | 0:00:27.1 | 0:02:32.4 | |
16 | 82 | KOLLÁR Lubomir | 1964 | Sport Team Nova Lesna | 15. / Kros šprint Muži | 0:02:32.7 | 0:00:27.4 | 0:02:32.7 | |
17 | 68 | MATUSCHKA Erik | 1986 | POPRAD | 16. / Kros šprint Muži | 0:02:33.2 | 0:00:27.9 | 0:02:33.2 | |
18 | 76 | ŠKVARENINA Ivan | 1968 | SPORT RYSY KLUB | 17. / Kros šprint Muži | 0:02:33.5 | 0:00:28.2 | 0:02:33.5 | |
19 | 173 | MRÁZ Juraj | 2003 | Jasná LM | 18. / Kros šprint Muži | 0:02:34.5 | 0:00:29.2 | 0:02:34.5 | |
20 | 101 | GRAŇÁKOVÁ Janka | 2001 | ŠKP Banská Bystrica | 2. / Kros šprint Ženy | 0:02:35.1 | 0:00:29.8 | 0:02:35.1 | |
21 | 35 | BRUNOVA Lenka | 2000 | KBL Jasná | 3. / Kros šprint Ženy | 0:02:36.0 | 0:00:30.7 | 0:02:36.0 | |
22 | 34 | SMERCIAKOVA Aneta | 1997 | KBL Jasná | 4. / Kros šprint Ženy | 0:02:37.6 | 0:00:32.3 | 0:02:37.6 | |
23 | 100 | GLAJZOVÁ Erika | 1998 | ŠKP Banská Bystrica | 5. / Kros šprint Ženy | 0:02:37.6 | 0:00:32.3 | 0:02:37.6 | |
24 | 7 | LUKÁČ Matej | 1987 | Bardejov | 19. / Kros šprint Muži | 0:02:37.9 | 0:00:32.6 | 0:02:37.9 | |
25 | 272 | KLEMENTOVÁ Mariana | 2002 | KLNO | 6. / Kros šprint Ženy | 0:02:39.2 | 0:00:33.9 | 0:02:39.2 | |
26 | 112 | RUSKOVÁ Vanesa | 2005 | ŠKP Banská Bystrica | 1. / Staršie žiačky | 0:02:39.8 | 0:00:34.5 | 0:02:39.8 | |
27 | 79 | OMÁMIK Peter | 2003 | SPORT RYSY KLUB | 20. / Kros šprint Muži | 0:02:39.9 | 0:00:34.6 | 0:02:39.9 | |
28 | 150 | DRUGOV Alexander | 1983 | KXMKI RUSSIA | 21. / Kros šprint Muži | 0:02:40.7 | 0:00:35.4 | 0:02:40.7 | |
29 | 147 | VRÁBEL Oliver | 2005 | TJ VYSOKÉ TATRY | 1. / Starší žiaci | 0:02:40.8 | 0:00:35.5 | 0:02:40.8 | |
30 | 37 | STANKOVIANSKY Martin | 2005 | KBL Jasná | 2. / Starší žiaci | 0:02:41.4 | 0:00:36.1 | 0:02:41.4 | |
31 | 93 | ZURIAN Branislav | 2002 | ŠK Štrba | 22. / Kros šprint Muži | 0:02:42.0 | 0:00:36.7 | 0:02:42.0 | |
32 | 78 | LICHÁ Henrieta | 2001 | SPORT RYSY KLUB | 7. / Kros šprint Ženy | 0:02:42.7 | 0:00:37.4 | 0:02:42.7 | |
33 | 103 | KEŠEĽÁKOVÁ Alena | 2001 | ŠKP Banská Bystrica | 8. / Kros šprint Ženy | 0:02:43.3 | 0:00:38.0 | 0:02:43.3 | |
34 | 13 | PLEVOVÁ Martina | 2004 | Biatlon Moravia | 2. / Staršie žiačky | 0:02:46.5 | 0:00:41.1 | 0:02:46.5 | |
35 | 144 | CHUDÍKOVÁ Paulína | 2003 | TJ VYSOKÉ TATRY | 9. / Kros šprint Ženy | 0:02:48.0 | 0:00:42.7 | 0:02:48.0 | |
36 | 145 | KOLEKOVÁ Lenka | 2004 | TJ VYSOKÉ TATRY | 3. / Staršie žiačky | 0:02:49.0 | 0:00:43.7 | 0:02:49.0 | |
37 | 182 | CVANIGA Ján | 1967 | CK Energia Svit | 23. / Kros šprint Muži | 0:02:50.9 | 0:00:45.6 | 0:02:50.9 | |
38 | 110 | MICHALECHOVÁ Veronika | 2005 | ŠKP Banská Bystrica | 4. / Staršie žiačky | 0:02:54.5 | 0:00:49.2 | 0:02:54.5 | |
39 | 265 | UHRÍN Ignac | 2003 | KRVA | 24. / Kros šprint Muži | 0:02:55.2 | 0:00:49.9 | 0:02:55.2 | |
40 | 149 | CHUDÍKOVÁ Hana | 2005 | TJ VYSOKÉ TATRY | 5. / Staršie žiačky | 0:02:56.3 | 0:00:51.0 | 0:02:56.3 | |
41 | 15 | BALOGOVA Radka | 1999 | biatlon šk prešov | 10. / Kros šprint Ženy | 0:02:58.7 | 0:00:53.4 | 0:02:58.7 | |
42 | 154 | BARTALSKÁ Dana | 1969 | BK Opalisko | 11. / Kros šprint Ženy | 0:03:02.2 | 0:00:56.9 | 0:03:02.2 | |
43 | 19 | MONDLOVÁ Dagmar | 1985 | Brezno | 12. / Kros šprint Ženy | 0:03:02.7 | 0:00:57.3 | 0:03:02.7 | |
44 | 157 | BEŤKOVÁ Veronika | 1996 | BK Opalisko | 13. / Kros šprint Ženy | 0:03:03.7 | 0:00:58.4 | 0:03:03.7 | |
45 | 121 | PUKAČ Štefan | 1976 | Tatranská Štrba | 25. / Kros šprint Muži | 0:03:03.9 | 0:00:58.6 | 0:03:03.9 | |
46 | 94 | SOKOLOVÁ Margaréta | 2003 | ŠK Štrba | 14. / Kros šprint Ženy | 0:03:04.6 | 0:00:59.3 | 0:03:04.6 | |
47 | 107 | BACULÍKOVÁ Liliana | 2005 | ŠKP Banská Bystrica | 6. / Staršie žiačky | 0:03:06.3 | 0:01:01.0 | 0:03:06.3 | |
48 | 95 | SOKOLOVÁ Natália | 2004 | ŠK Štrba | 7. / Staršie žiačky | 0:03:11.1 | 0:01:05.8 | 0:03:11.1 | |
49 | 96 | BALOGOVA Alexandra | 1997 | ŠKP Banska BYSTRICA | 15. / Kros šprint Ženy | 0:03:11.1 | 0:01:05.8 | 0:03:11.1 | |
50 | 115 | RIABICHENKO Daria | 1999 | ŠKP BB | 16. / Kros šprint Ženy | 0:03:20.0 | 0:01:14.7 | 0:03:20.0 | |
51 | 127 | GONDOVÁ Marína | 2004 | TJ Tatran Hybe | 8. / Staršie žiačky | 0:03:22.2 | 0:01:16.9 | 0:03:22.2 | |
52 | 155 | BEŤKOVÁ Dana | 1996 | BK Opalisko | 17. / Kros šprint Ženy | 0:03:25.0 | 0:01:19.7 | 0:03:25.0 | |
53 | 9 | KOVÁCSOVÁ Anna | 1980 | Batizovce | 18. / Kros šprint Ženy | 0:03:26.5 | 0:01:21.1 | 0:03:26.5 | |
54 | 148 | BRABEC Andreas | 2005 | TJ VYSOKÉ TATRY | 3. / Starší žiaci | 0:03:27.9 | 0:01:22.6 | 0:03:27.9 | |
55 | 126 | SABOVÁ Sofia | 2005 | TJ Tatran Hybe | 9. / Staršie žiačky | 0:03:29.3 | 0:01:24.0 | 0:03:29.3 | |
56 | 81 | LICHÝ Alexander | 2005 | SPORT RYSY KLUB | 4. / Starší žiaci | 0:03:29.7 | 0:01:24.4 | 0:03:29.7 | |
57 | 2 | TIMKO Ivan | 1980 | NO NAME | 26. / Kros šprint Muži | 0:03:31.8 | 0:01:26.5 | 0:03:31.8 | |
58 | 33 | BARTOS Matus | 1985 | SK Strba | 27. / Kros šprint Muži | 0:03:34.4 | 0:01:29.1 | 0:03:34.4 | |
59 | 109 | KÁNOVÁ Diana | 2005 | ŠKP Banská Bystrica | 10. / Staršie žiačky | 0:03:37.2 | 0:01:31.9 | 0:03:37.2 | |
60 | 125 | DUNAJSKÁ Tatiana | 2005 | TJ Tatran Hybe | 11. / Staršie žiačky | 0:04:03.2 | 0:01:57.9 | 0:04:03.2 | |
61 | 50 | STANKOVIANSKY Miroslav | 1973 | LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | 28. / Kros šprint Muži | 0:04:13.3 | 0:02:07.9 | 0:04:13.3 | |
62 | 152 | DELINČAK Jozef | 1976 | Čadca | 29. / Kros šprint Muži | 0:04:17.7 | 0:02:12.3 | 0:04:17.7 | |
63 | 128 | HIDEGHÉTIOVÁ Katarína | 2003 | TJ Tatran Hybe | 19. / Kros šprint Ženy | 0:04:29.2 | 0:02:23.8 | 0:04:29.2 | |
64 | 3 | TIMKO Roman | 1977 | NO NAME | 30. / Kros šprint Muži | 0:04:30.6 | 0:02:25.3 | 0:04:30.6 | |
65 | 252 | HRONČEK Jozef | 2006 | ŠKP Banská Bystrica | 5. / Starší žiaci | 0:04:32.7 | 0:02:27.3 | 0:04:32.7 | |
66 | 108 | HRONČEK Milan | 2005 | ŠKP Banská Bystrica | 6. / Starší žiaci | 0:04:35.8 | 0:02:30.5 | 0:04:35.8 | |
67 | 1 | TIMKO Igor | 1978 | NO NAME | 31. / Kros šprint Muži | 0:04:36.4 | 0:02:31.1 | 0:04:36.4 | |
68 | 49 | STANKOVIANSKA Andrea | 1970 | LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | 20. / Kros šprint Ženy | 0:04:48.2 | 0:02:42.9 | 0:04:48.2 | |
69 | 163 | BALÁŽ Matej | 1988 | Košice | 32. / Kros šprint Muži | 0:05:03.3 | 0:02:58.0 | 0:05:03.3 | |
70 | 23 | DRZEWIECKI Matej | 2003 | Endorfin team | 33. / Kros šprint Muži | 0:05:21.3 | 0:03:16.0 | 0:05:21.3 | |
71 | 151 | DELINČAKOVÁ Tatiana | 2003 | Čadca | 21. / Kros šprint Ženy | 0:05:40.6 | 0:03:35.3 | 0:05:40.6 | |
--- | 92 | ILAVSKÝ Sebastián | 2004 | ŠK Štrba | . / Starší žiaci | DSQ | --- | --- | |
--- | 143 | KAŠPRÁKOVÁ Júlia | 2004 | ŠK Štrba | . / Staršie žiačky | DSQ | --- | --- | |
--- | 261 | PASTRNÁK Ľubomír | 2004 | LK SLOVAN Štôla | . / Starší žiaci | DSQ | --- | --- | |
--- | 262 | DOROŠENKO Ivan | 2004 | BA | . / Starší žiaci | DSQ | --- | --- | |
--- | 268 | LEHOTSKÁ Martina | 2005 | ŠKTJVY | . / Staršie žiačky | DSQ | --- | --- | |
--- | 304 | JURČOVÁ Rebecca | 2005 | Ski Team Štrbské Pleso | . / Staršie žiačky | DSQ | --- | --- | |
--- | 4 | KRIZAN Jaroslav | 1972 | Trenčianske Stankovce | . / Kros šprint Muži | Registered | --- | --- | |
--- | 5 | ŠČURKA Jaroslav | 1970 | ALFA | . / Kros šprint Muži | Registered | --- | --- | |
--- | 6 | ČECH Jaroslav | 1983 | AUTOJARO | . / Kros šprint Muži | Registered | --- | --- | |
--- | 8 | DUTKOVÁ Lenka | 1985 | Bardejov | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 10 | JURČO Michal | 1972 | BEKWOODCOTE Slovakia | . / Kros šprint Muži | Registered | --- | --- | |
--- | 11 | KAPRÁL Martin | 1979 | Bežím s láskou | . / Kros šprint Muži | Registered | --- | --- | |
--- | 12 | ŠTUNDOVÁ Lucia | 1984 | Bežím s láskou | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 14 | PLEVA David | 2001 | Biatlon Moravia | . / Kros šprint Muži | Registered | --- | --- | |
--- | 16 | DUTKO Michal | 1955 | Bike klub Lipa | . / Kros šprint Muži | Registered | --- | --- | |
--- | 17 | DUTKO Marek | 1984 | Bike klub Lipa | . / Kros šprint Muži | Registered | --- | --- | |
--- | 18 | KOKAVCOVÁ Michaela | 1992 | Bobíci | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 21 | POLOVKA Frantisek | 1953 | elbatizpolo | . / Kros šprint Muži | Registered | --- | --- | |
--- | 22 | KIČIN Vladimír | 1959 | ELVIK | . / Kros šprint Muži | Registered | --- | --- | |
--- | 24 | SETTEY Tomáš | 1993 | HALEKO | . / Kros šprint Muži | Registered | --- | --- | |
--- | 25 | ČIŽNÁR Ondrej | 1972 | HANDLOVÁ | . / Kros šprint Muži | Registered | --- | --- | |
--- | 26 | MIKOLÁŠ Matej | 1991 | Hybe | . / Kros šprint Muži | Registered | --- | --- | |
--- | 27 | GALUSZKOVÁ Lucie | 1996 | Hybe | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 28 | BARBIERIK Adrián | 1995 | Hybe | . / Kros šprint Muži | Registered | --- | --- | |
--- | 29 | PAVKOVČEKOVÁ Marcela | 1977 | IB plus Liptovský Mikuláš | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 30 | KAPUSTOVÁ Ema | 2002 | Klub biatlonu magnezit Revúca | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 31 | KOKAVCOVÁ Alena | 1971 | KST Kamzík | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 32 | KVAKA Ján | 1983 | Kysak | . / Kros šprint Muži | Registered | --- | --- | |
--- | 38 | JACAKOVA Patricia | 1992 | KOSICE | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- |