URBAN CITY RACE CHALLENGE 2018 - UCR: CHALLENGE 2018 - ŠTVRŤFINÁLE

Běh
DATUM :3.2.2018 MÍSTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 85 detail závodníka RAJNIAK Michal 1989 Hybe 1. /  Muži 0:02:28.7 0:00:00.0
2 21 detail závodníka MRAVEC Lukáš 1998 --- 2. /  Muži 0:02:43.7 0:00:15.0
3 131 detail závodníka KROČKA Peter 1992 Bratislava 3. /  Muži 0:02:43.9 0:00:15.2
4 50 detail závodníka ALFÖLDI Martin 1998 Šaľa 4. /  Muži 0:02:44.5 0:00:15.7
5 71 detail závodníka HORTOBÁGYIOVÁ Eszter 1994 Banská Štiavnica 1. /  Ženy 0:02:46.2 0:00:17.4
6 83 detail závodníka DEJ Peter 1984 Bratislava 5. /  Muži 0:02:46.2 0:00:17.5
7 52 detail závodníka ILDŽA Matúš 1994 Mokroluh 6. /  Muži 0:02:49.2 0:00:20.5
8 36 detail závodníka CHRAPPA Richard 1989 ELITE TEAM OCRA SLOVAKIA 7. /  Muži 0:02:51.7 0:00:22.9
9 113 detail závodníka KUREK Denis 1994 Brezno 8. /  Muži 0:02:51.7 0:00:22.9
10 37 detail závodníka PLAČKOVÁ Blanka 1988 --- 2. /  Ženy 0:02:54.7 0:00:25.9
11 15 detail závodníka CÍCH Rastislav 1987 Hard Gym 9. /  Muži 0:02:55.1 0:00:26.4
12 86 detail závodníka HEGEDUS Jan 1987 Komárno 10. /  Muži 0:02:55.5 0:00:26.7
13 102 detail závodníka ČERNIČKA Bohumil 1983 Púchov 11. /  Muži 0:02:56.8 0:00:28.0
14 41 detail závodníka KRAJČOVIČ Patrik 1995 ELITE TEAM OCRA SLOVAKIA 12. /  Muži 0:03:00.2 0:00:31.4
15 59 detail závodníka MIKOLASEK David 1992 Nitra 13. /  Muži 0:03:02.4 0:00:33.6
16 60 detail závodníka WILLMANN Marek 1986 Bratislava 14. /  Muži 0:03:04.2 0:00:35.5
17 62 detail závodníka HOLEK Martin 1991 Bratislava 15. /  Muži 0:03:06.5 0:00:37.7
18 35 detail závodníka BAFFI Robert 1993 --- 16. /  Muži 0:03:08.5 0:00:39.7
19 38 detail závodníka TIMKO Ivan 1986 --- 17. /  Muži 0:03:09.2 0:00:40.5
20 64 detail závodníka HANTABÁL Tomáš 1988 Bratislava 18. /  Muži 0:03:09.8 0:00:41.1
21 110 detail závodníka KOŠČUŠKO Tomáš 1993 Bardejov 19. /  Muži 0:03:11.5 0:00:42.7
22 14 detail závodníka BOHM Lukas 1983 Hardgym 20. /  Muži 0:03:12.2 0:00:43.5
23 142 detail závodníka MIŠKECH Lukáš 1987 Bratislava 21. /  Muži 0:03:13.5 0:00:44.8
24 61 detail závodníka RECKÝ Juraj 1986 Bratislava 22. /  Muži 0:03:23.2 0:00:54.5
25 135 detail závodníka BLAHO Peter 1987 Bratislava 23. /  Muži 0:03:23.2 0:00:54.5
26 20 detail závodníka MRAVEC Jozef 1969 --- 24. /  Muži 0:03:35.8 0:01:07.0
27 51 detail závodníka KOCIBAN Matúš 1995 Košice 25. /  Muži 0:03:37.7 0:01:09.0
28 28 detail závodníka HEBERT Tomáš 1999 Limbach 26. /  Muži 0:03:50.8 0:01:22.0
29 53 detail závodníka KOTLÁR Peter 1976 Nové Mesto nad Váhom 27. /  Muži 0:03:51.5 0:01:22.7
30 40 detail závodníka BAKONYI Roman 1982 Team OCRA Slovakia 28. /  Muži 0:04:04.5 0:01:35.8
31 136 detail závodníka GÁBRIŠ Karol 1989 Senec 29. /  Muži 0:04:04.7 0:01:35.9
32 125 detail závodníka LINDTNER Karol 1994 Jahodná 30. /  Muži 0:04:05.8 0:01:37.0
33 17 detail závodníka ŠONKOĽ Zoltán 1981 --- 31. /  Muži 0:04:06.6 0:01:37.8
34 39 detail závodníka LEHOTSKÁ Katarína 1998 --- 3. /  Ženy 0:04:07.5 0:01:38.7
35 122 detail závodníka MAKOS Peter 1977 LIPTOVSKY MIKULAS 32. /  Muži 0:04:15.3 0:01:46.5
36 137 detail závodníka SZABO Štefan 1973 Bratislava 33. /  Muži 0:04:20.5 0:01:51.8
37 29 detail závodníka DURIN Jan 1954 --- 34. /  Muži 0:04:23.5 0:01:54.8
38 112 detail závodníka BRUCHAC Michal 1977 Bratislava 35. /  Muži 0:04:24.3 0:01:55.5
39 54 detail závodníka TUROVSKY Alex 1998 NOVE MESTO NAD VAHOM 36. /  Muži 0:04:25.5 0:01:56.8
40 139 detail závodníka ZOLNAI Peter 1989 --- 37. /  Muži 0:04:26.3 0:01:57.5
41 134 detail závodníka GLONEKOVÁ Barbora 1987 Malacky 4. /  Ženy 0:04:39.7 0:02:10.9
42 138 detail závodníka BÁLINT Viktor 1978 Bratislava 38. /  Muži 0:04:46.8 0:02:18.1
43 30 detail závodníka KRAJČOVIČ Lucia 1987 --- 5. /  Ženy 0:05:12.9 0:02:44.2
44 132 detail závodníka HOSTAČNÁ Vanessa 1999 Bratislava 6. /  Ženy 0:05:17.6 0:02:48.8
45 43 detail závodníka BULLA Tomas 1983 Honey Badgers 39. /  Muži 0:05:18.8 0:02:50.0
46 26 detail závodníka SYKORA Michal 1990 UCR team 40. /  Muži 0:05:26.5 0:02:57.8
47 13 detail závodníka SISULAK Dusan 1987 cauky mnauky 41. /  Muži 0:05:33.8 0:03:05.0
48 27 detail závodníka GALKOVA Simona 1992 UCR team 7. /  Ženy 0:06:10.4 0:03:41.7
49 129 detail závodníka MLYNAROVICOVA Adriana 1986 Bratislava 8. /  Ženy 0:06:23.4 0:03:54.7
50 78 detail závodníka KYZEKOVÁ Dominika 1988 Brezno 9. /  Ženy 0:06:35.4 0:04:06.7
51 72 detail závodníka VOLANSKÁ Slávka 1991 UCR 10. /  Ženy 0:07:02.7 0:04:33.9
52 133 detail závodníka HOSTAČNÁ Denisa 1972 Bratislava 11. /  Ženy 0:07:05.1 0:04:36.3
53 75 detail závodníka BARINKOVÁ Katarína 1985 Bratislava 12. /  Ženy 0:08:10.4 0:05:41.7
54 119 detail závodníka SMETANA Martin 1998 Bratislava 42. /  Muži 0:09:58.1 0:07:29.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru