Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4041 | STEINBACH Hynek | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / S11/M | 0:09:54.6 | 0:00:00.0 | |
2 | 4043 | VONDRAŠ Petr | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / S11/M | 0:10:09.3 | 0:00:14.7 | |
3 | 4044 | FRANZ Louis | 2006 | SC Furth im Wald | 1. / S12/M | 0:10:23.1 | 0:00:28.5 | |
4 | 4003 | HOLLAND Deaken | 2007 | NSV Wernigerode | 3. / S11/M | 0:10:33.8 | 0:00:39.2 | |
5 | 4060 | FUCHS Vincent | 2006 | WSV Skadi Juniorteam | 2. / S12/M | 0:10:39.2 | 0:00:44.5 | |
6 | 4051 | REIM Phillipp | 2006 | FC Rinchnach | 3. / S12/M | 0:10:39.9 | 0:00:45.2 | |
7 | 4053 | EISCHER Elias | 2007 | USC Atomic St. Leonhard | 4. / S11/M | 0:10:44.1 | 0:00:49.4 | |
8 | 4015 | MÜLLER Jonas | 2006 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 4. / S12/M | 0:10:47.9 | 0:00:53.3 | |
9 | 4045 | KAIN Natalie | 2006 | SV Stützengrün | 1. / S12/W | 0:10:48.2 | 0:00:53.5 | |
10 | 4017 | HOFBAUER Tobias | 2006 | Ski Club Großberg | 5. / S12/M | 0:10:54.4 | 0:00:59.8 | |
11 | 4035 | KAPKO Samuel | 2007 | 1.FCN Nürnberg | 5. / S11/M | 0:11:01.2 | 0:01:06.5 | |
12 | 4052 | LOIBL Paul | 2006 | FC Rinchnach | 6. / S12/M | 0:11:05.4 | 0:01:10.7 | |
13 | 4042 | BÖHM Jan | 2006 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 7. / S12/M | 0:11:14.1 | 0:01:19.5 | |
14 | 4032 | LENZ Valentina | 2006 | SV Finsterau | 2. / S12/W | 0:11:19.1 | 0:01:24.5 | |
15 | 4039 | MACHOVÁ Marie | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / S11/W | 0:11:25.9 | 0:01:31.2 | |
16 | 4019 | LUXI Katharina | 2006 | Ski Club Großberg | 3. / S12/W | 0:11:29.9 | 0:01:35.2 | |
17 | 4033 | HACKL Hanna | 2006 | SV Finsterau | 4. / S12/W | 0:11:31.4 | 0:01:36.8 | |
18 | 4001 | HUNGER Lennart | 2007 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 6. / S11/M | 0:11:50.9 | 0:01:56.2 | |
19 | 4013 | HORST Jasmin | 2006 | TGV Schotten | 5. / S12/W | 0:12:18.9 | 0:02:24.3 | |
20 | 4040 | NOVÁ Nella | 2006 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / S12/W | 0:12:26.4 | 0:02:31.8 | |
21 | 4050 | LORENZ Hannah | 2006 | SV Bayerisch Eisenstein | 7. / S12/W | 0:12:34.4 | 0:02:39.8 | |
22 | 4046 | WAGNER Joelle | 2007 | DAV Ulm | 2. / S11/W | 0:12:38.4 | 0:02:43.8 | |
23 | 4031 | LEDERER Benedikt | 2007 | WSV Zellerreit | 7. / S11/M | 0:12:42.9 | 0:02:48.2 | |
24 | 4034 | SCHREINER Amalia | 2007 | SV Finsterau | 3. / S11/W | 0:12:43.4 | 0:02:48.8 | |
25 | 4038 | KOŠNAROVÁ Adriana | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / S11/W | 0:12:47.9 | 0:02:53.3 | |
26 | 4014 | KÖMPF Milla | 2006 | TGV Schotten | 8. / S12/W | 0:12:51.1 | 0:02:56.5 | |
27 | 4021 | STEINBÜGL Felix | 2007 | Ski Club Großberg | 8. / S11/M | 0:12:53.4 | 0:02:58.7 | |
28 | 4011 | DIETZE Paula | 2007 | Skiklub Dresden Niedersedlitz | 5. / S11/W | 0:12:54.4 | 0:02:59.8 | |
29 | 4016 | OETTEL Jasmina | 2007 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 6. / S11/W | 0:12:58.4 | 0:03:03.8 | |
30 | 4020 | LUXI Jacob | 2007 | Ski Club Großberg | 9. / S11/M | 0:13:07.2 | 0:03:12.5 | |
31 | 4006 | LEITNER Simon | 2006 | SU Böhmerwald | 8. / S12/M | 0:13:29.9 | 0:03:35.2 | |
32 | 4049 | KREUZER Sophia | 2007 | SV Bayer.Eisenstein | 7. / S11/W | 0:13:36.9 | 0:03:42.3 | |
33 | 4018 | UZUNER Can Fay | 2006 | Ski Club Großberg | 9. / S12/W | 0:13:37.9 | 0:03:43.2 | |
34 | 4012 | OLDENBURG Lene | 2006 | TGV Schotten | 10. / S12/W | 0:13:42.9 | 0:03:48.2 | |
35 | 4025 | ALTENBURGER Lisann | 2007 | WSV Skadi Juniorteam | 8. / S11/W | 0:13:44.9 | 0:03:50.2 | |
36 | 4036 | SCHIPPERS Hannah | 2007 | SV Grün-Weiß Pirna | 9. / S11/W | 0:13:59.4 | 0:04:04.8 | |
37 | 4048 | ZISLER Nele | 2007 | SV Bayerisch Eisenstein | 10. / S11/W | 0:14:02.2 | 0:04:07.5 | |
38 | 4010 | DURDEL Pascal | 2006 | --- | 9. / S12/M | 0:14:04.4 | 0:04:09.8 | |
39 | 4037 | HANISCH Christopher | 2007 | SV Grün-Weiß Pirna | 10. / S11/M | 0:14:05.4 | 0:04:10.8 | |
40 | 4023 | EBNER Eva | 2007 | WSV Skadi Juniorteam | 11. / S11/W | 0:14:49.9 | 0:04:55.3 | |
41 | 4007 | PEČENKOVÁ Markéta | 2007 | --- | 12. / S11/W | 0:14:59.9 | 0:05:05.2 | |
42 | 4009 | RÖMHILD Christoph | 2007 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 11. / S11/M | 0:15:17.6 | 0:05:23.0 | |
43 | 4005 | KAUER Katharina | 2007 | WSV St. Englmar | 13. / S11/W | 0:15:27.1 | 0:05:32.5 | |
44 | 4002 | WURSTER Marit Magdalena | 2007 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 14. / S11/W | 0:15:53.1 | 0:05:58.5 | |
45 | 4004 | DILGER Katja | 2007 | WSV St. Englmar | 15. / S11/W | 0:16:09.9 | 0:06:15.2 | |
46 | 4026 | OPPOWA Tim | 2007 | WSV Skadi Juniorteam | 12. / S11/M | 0:18:19.4 | 0:08:24.7 | |
--- | 4008 | KOBER Katelynn | 2007 | SV Grünbach | . / S11/W | DNS | --- | |
--- | 4022 | BAUER Emily | 2007 | WSV Skadi Juniorteam | . / S11/W | DNS | --- | |
--- | 4024 | KAGERBAUER Maximilian | 2007 | WSV Skadi Juniorteam | . / S11/M | DNS | --- | |
--- | 4027 | FEIST Antonia | 2006 | WSV Skadi Juniorteam | . / S12/W | DNS | --- | |
--- | 4028 | AMBERGER Verena | 2006 | WSV Skadi Juniorteam | . / S12/W | DNS | --- | |
--- | 4029 | KRIEG Katharina | 2006 | WSV Skadi Juniorteam | . / S12/W | DNS | --- | |
--- | 4047 | OLLE Ester | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / S11/W | DNS | --- |