Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 13.5km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1660 | VOGT Jacob | 1997 | SG Holzhau | 1. / H21 | 0:43:04.1 | 0:00:00.0 | 0:36:24.4 | 1 | ||
2 | diplom | 1661 | SEIFERT Tim | 2001 | VSC Klingenthal | 1. / J17 | 0:44:02.4 | 0:00:58.2 | 0:37:14.2 | 2 | ||
3 | diplom | 1659 | WALTHER Jakob | 1999 | Fischer Racing Team | 1. / Jun | 0:44:04.4 | 0:01:00.2 | 0:37:22.7 | 3 | ||
4 | diplom | 1602 | DEBERTIN Daniel | 1992 | ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 2. / H21 | 0:44:06.6 | 0:01:02.5 | 0:37:23.9 | 4 | ||
5 | diplom | 1644 | BECKER Manuel | 1990 | Team LEKI | 3. / H21 | 0:45:10.6 | 0:02:06.5 | 0:38:12.7 | 5 | ||
6 | diplom | 1632 | ALRAUN Fabian | 1991 | Fischer Racing Team | 4. / H21 | 0:45:40.9 | 0:02:36.7 | 0:38:22.2 | 6 | ||
7 | diplom | 1828 | MÁNEK Jiří | 1998 | Fischer Ski klub Sumava Vimperk | 2. / Jun | 0:46:03.9 | 0:02:59.7 | 0:39:18.7 | 11 | ||
8 | diplom | 1657 | SELTER Benjamin | 1996 | TV Attendorn | 5. / H21 | 0:46:04.3 | 0:03:00.2 | 0:39:15.0 | 7 | ||
9 | diplom | 1818 | SCHWEINBERG Markus | 1999 | SC Füssen/BwF | 3. / Jun | 0:46:06.1 | 0:03:01.9 | 0:39:16.4 | 9 | ||
10 | diplom | 1662 | NEUBERGER Markus | 1978 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 1. / H36 | 0:46:13.8 | 0:03:09.7 | 0:39:16.7 | 10 | ||
11 | diplom | 1653 | BÜTTNER Christoph | 1997 | SC Steinheid | 6. / H21 | 0:46:16.6 | 0:03:12.4 | 0:39:16.2 | 8 | ||
12 | diplom | 1839 | WURZER Johannes | 2001 | FC Langdorf | 2. / J17 | 0:46:55.4 | 0:03:51.3 | 0:39:48.9 | 12 | ||
13 | diplom | 1620 | FRITZSCH Nick | 1999 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 4. / Jun | 0:47:25.9 | 0:04:21.7 | 0:40:16.3 | 13 | ||
14 | diplom | 1606 | SIEGEL Jonas | 1991 | WSV Schönsee | 7. / H21 | 0:47:49.4 | 0:04:45.2 | 0:40:31.9 | 14 | ||
15 | diplom | 1824 | ŠVEJDA Jakub | 2000 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / J17 | 0:47:51.4 | 0:04:47.2 | 0:40:41.4 | 15 | ||
16 | diplom | 1875 | WEBER Alexander | 1997 | SCDHfK Leipzig | 8. / H21 | 0:47:51.6 | 0:04:47.5 | 0:40:42.2 | 16 | ||
17 | diplom | 1654 | GUTHARDT Anton | 1996 | TSV Retterode | 9. / H21 | 0:48:05.6 | 0:05:01.5 | 0:41:01.4 | 18 | ||
18 | diplom | 1603 | KOCH Philipp | 1991 | ESV Nassau | 10. / H21 | 0:48:15.4 | 0:05:11.2 | 0:41:03.2 | 19 | ||
19 | diplom | 1612 | KOCH Albin | 1993 | ESV Nassau | 11. / H21 | 0:48:24.1 | 0:05:20.0 | 0:40:56.9 | 17 | ||
20 | diplom | 1601 | FRÄSDORF Jean-Michel | 2000 | Skiverein Hasselfelde | 4. / J17 | 0:49:02.2 | 0:05:58.0 | 0:41:40.9 | 20 | ||
21 | diplom | 1649 | HAGER Kim | 1999 | Leki XC Team Oberfranken | 1. / JunD | 0:49:26.4 | 0:06:22.2 | 0:41:50.4 | 22 | ||
22 | diplom | 1770 | WEIHER Stefan | 1979 | TSV Buching | 2. / H36 | 0:49:32.1 | 0:06:28.0 | 0:41:41.7 | 21 | ||
23 | diplom | 1835 | AKSOY Soran | 1998 | Ski&Bike Deggendorf | 5. / Jun | 0:49:40.1 | 0:06:36.0 | 0:42:10.4 | 23 | ||
24 | diplom | 1826 | PAVLÁSEK Šimon | 2002 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / J16 | 0:50:01.1 | 0:06:57.0 | 0:42:48.7 | 24 | ||
25 | diplom | 1646 | MANSKE Lukas | 2001 | Leki XC Team Oberfranken | 5. / J17 | 0:50:06.6 | 0:07:02.5 | 0:42:51.4 | 26 | ||
26 | diplom | 1825 | HOLOUBEK Ondra | 2000 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / J17 | 0:50:18.1 | 0:07:14.0 | 0:42:50.7 | 25 | ||
27 | diplom | 1614 | LAMPL Lorenz | 2000 | SC Türnitz | 7. / J17 | 0:50:35.9 | 0:07:31.7 | 0:42:58.9 | 27 | ||
28 | diplom | 1641 | NOLL Pablo | 2001 | TSV Poppenhausen | 8. / J17 | 0:50:43.1 | 0:07:39.0 | 0:43:16.9 | 29 | ||
29 | diplom | 1605 | KOCH Stephan | 1962 | ESV Nassau | 1. / H56 | 0:50:46.9 | 0:07:42.7 | 0:43:01.7 | 28 | ||
30 | diplom | 1822 | TISCHLER Josef | 2000 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 9. / J17 | 0:51:12.4 | 0:08:08.2 | 0:43:57.9 | 32 | ||
31 | diplom | 1823 | VACHUTA Matěj | 2000 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 10. / J17 | 0:51:15.1 | 0:08:11.0 | 0:44:00.2 | 35 | ||
32 | diplom | 1858 | WALLNER Maximilian | 2001 | WSV Grafenau | 11. / J17 | 0:51:25.1 | 0:08:21.0 | 0:43:58.7 | 33 | ||
33 | diplom | 1607 | HENNING Michael | 1985 | Team Zipps | 1. / H31 | 0:51:34.9 | 0:08:30.7 | 0:43:53.4 | 31 | ||
34 | diplom | 1638 | WEIß Michael | 1975 | SC Altenau | 1. / H41 | 0:51:36.9 | 0:08:32.7 | 0:43:40.2 | 30 | ||
35 | diplom | 1640 | HOLLAND Marcel | 1980 | WSV Benneckenstein | 3. / H36 | 0:51:38.9 | 0:08:34.7 | 0:43:59.4 | 34 | ||
36 | diplom | 1784 | BUCHFINK Julius | 1996 | SV Baiersbronn | 12. / H21 | 0:51:41.4 | 0:08:37.2 | 0:44:03.2 | 37 | ||
37 | diplom | 1651 | GILLESSEN Martin | 1984 | Team Zipps TuWi Adenau | 2. / H31 | 0:51:42.1 | 0:08:38.0 | 0:44:04.5 | 38 | ||
38 | diplom | 1778 | MAURUS Pirmin | 2001 | Madshus Racing Team Allgäu | 12. / J17 | 0:51:49.6 | 0:08:45.5 | 0:44:00.9 | 36 | ||
39 | diplom | 1608 | FREYER Gerald | 1958 | Pulsschlag Neuhausen | 2. / H56 | 0:51:56.1 | 0:08:52.0 | 0:44:07.4 | 39 | ||
40 | diplom | 1832 | FUCHS Felix | 2002 | SV Finsterau | 2. / J16 | 0:52:07.9 | 0:09:03.7 | 0:44:37.7 | 42 | ||
41 | diplom | 1631 | HACHMANN Andreas | 1965 | SC Siedlinghausen / Cadomotus Skate | 1. / H51 | 0:52:10.6 | 0:09:06.5 | 0:44:17.7 | 40 | ||
42 | diplom | 1860 | BAUER David | 2002 | WSV Grafenau | 3. / J16 | 0:52:28.4 | 0:09:24.2 | 0:44:37.2 | 41 | ||
43 | diplom | 1861 | SEYWALD Clemens | 2001 | --- | 13. / J17 | 0:52:34.6 | 0:09:30.5 | 0:44:44.7 | 43 | ||
44 | diplom | 1798 | REICHELT Nico | 1976 | TSG Bau Hammerbrücke | 2. / H41 | 0:52:46.9 | 0:09:42.7 | 0:44:57.7 | 47 | ||
45 | diplom | 1664 | SZCZOTKA Mateusz | 1998 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 6. / Jun | 0:52:48.6 | 0:09:44.5 | 0:45:05.2 | 48 | ||
46 | diplom | 1807 | FUCHS-EISNER KLAUS Klaus | 1964 | SU Böhmerwald | 2. / H51 | 0:52:50.6 | 0:09:46.5 | 0:44:57.4 | 46 | ||
47 | diplom | 1650 | KORNHAS Christoph | 1982 | SV Emsetal | 4. / H36 | 0:52:54.9 | 0:09:50.7 | 0:44:52.2 | 44 | ||
48 | diplom | 1627 | EGGERSBERGER Josef | 1956 | SV Waakirchen | 1. / H61 | 0:52:59.1 | 0:09:55.0 | 0:44:57.2 | 45 | ||
49 | diplom | 1740 | KOCH Moritz | 2001 | ESV Nassau | 14. / J17 | 0:53:06.9 | 0:10:02.7 | 0:45:20.4 | 49 | ||
50 | diplom | 1618 | HUJEROVA Tereza | 1998 | Ski klub Jablonec | 2. / JunD | 0:53:16.2 | 0:10:12.0 | 0:45:20.7 | 50 | ||
51 | diplom | 1665 | BECKER Linda | 1990 | Sc Vöhrenbach | 1. / D21 | 0:53:21.9 | 0:10:17.7 | 0:45:21.9 | 51 | ||
52 | diplom | 1613 | DEICKE Sebastian | 1983 | WSV Elbingerode | 3. / H31 | 0:53:24.4 | 0:10:20.2 | 0:45:30.4 | 52 | ||
53 | diplom | 1619 | RICHTER Philipp | 1999 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 7. / Jun | 0:53:38.9 | 0:10:34.7 | 0:45:47.4 | 53 | ||
54 | diplom | 1814 | HAHL Cedric | 2002 | TSV Poppenhausen | 4. / J16 | 0:53:59.6 | 0:10:55.5 | 0:45:54.7 | 54 | ||
55 | diplom | 1639 | NEUMEIER Frank | 1968 | DAV Hersbruck | 1. / H46 | 0:54:21.1 | 0:11:17.0 | 0:45:56.4 | 55 | ||
56 | diplom | 1656 | HAAS Erwin | 1957 | RC Allgäu | 2. / H61 | 0:54:33.6 | 0:11:29.5 | 0:46:28.4 | 56 | ||
57 | diplom | 1645 | SCHULTES Lena | 2001 | Leki XC Team Oberfranken | 1. / J17 | 0:54:49.1 | 0:11:45.0 | 0:46:35.4 | 57 | ||
58 | diplom | 1774 | STURM Jens | 1966 | SSV 02 Erfurt | 3. / H51 | 0:54:52.4 | 0:11:48.2 | 0:46:37.2 | 58 | ||
59 | diplom | 1712 | MAYER Johannes | 1965 | SC Scardanal Bonaduz | 4. / H51 | 0:54:54.1 | 0:11:50.0 | 0:46:39.7 | 59 | ||
60 | diplom | 1736 | KÖLBEL Frank Siegfried | 1962 | VSC Klingenthal | 3. / H56 | 0:55:01.1 | 0:11:57.0 | 0:46:40.9 | 60 | ||
61 | diplom | 1629 | EIGNER Falko | 2000 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 15. / J17 | 0:55:02.4 | 0:11:58.3 | 0:47:01.2 | 62 | ||
62 | diplom | 1821 | ČERVENÝ Daniel | 1999 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 8. / Jun | 0:55:05.9 | 0:12:01.7 | 0:47:02.2 | 63 | ||
63 | diplom | 1642 | TEPLY Robin | 1967 | --- | 5. / H51 | 0:55:08.9 | 0:12:04.7 | 0:46:58.9 | 61 | ||
64 | diplom | 1836 | SVITIL Michal | 2002 | SV Bayerisch Eisenstein | 5. / J16 | 0:55:26.4 | 0:12:22.3 | 0:47:23.4 | 65 | ||
65 | diplom | 1859 | BECK Veronika | 2001 | WSV Grafenau | 2. / J17 | 0:55:44.4 | 0:12:40.2 | 0:47:22.7 | 64 | ||
66 | diplom | 1833 | VOIGT Attila | 2001 | Einsiedler Skiverein | 16. / J17 | 0:55:45.4 | 0:12:41.2 | 0:47:33.4 | 67 | ||
67 | diplom | 1849 | LEHMANN Sarah | 1989 | Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge | 2. / D21 | 0:55:50.1 | 0:12:46.0 | 0:47:34.7 | 68 | ||
68 | diplom | 1648 | ZEIßLER Jule | 2002 | Leki XC Team Oberfranken | 1. / J16 | 0:56:01.4 | 0:12:57.2 | 0:47:36.2 | 69 | ||
69 | diplom | 1633 | KONIECZNY Knut | 1960 | SV TU Ilmenau | 4. / H56 | 0:56:02.9 | 0:12:58.7 | 0:47:24.2 | 66 | ||
70 | diplom | 1626 | SCHAFHAUSER Stefan | 1979 | SC Zwiesel | 5. / H36 | 0:56:11.4 | 0:13:07.2 | 0:47:50.2 | 72 | ||
71 | diplom | 1630 | WENIGER Andreas | 1967 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 6. / H51 | 0:56:11.4 | 0:13:07.2 | 0:48:13.7 | 74 | ||
72 | diplom | 1609 | HUMMEL Thomas | 1973 | FSV Rempesgrün | 3. / H41 | 0:56:13.4 | 0:13:09.2 | 0:47:46.5 | 71 | ||
73 | diplom | 1621 | THEILER Patrick | 1995 | --- | 13. / H21 | 0:56:40.6 | 0:13:36.5 | 0:47:39.4 | 70 | ||
74 | diplom | 1628 | OESTREICH Thomas | 1980 | Team Oestreich | 6. / H36 | 0:56:55.4 | 0:13:51.2 | 0:47:57.7 | 73 | ||
75 | diplom | 1775 | WERDER Gerhard | 1968 | TSG Backnang | 2. / H46 | 0:57:29.6 | 0:14:25.5 | 0:49:01.2 | 76 | ||
76 | diplom | 1611 | RABENHOLD Lukas | 1995 | Einsiedler Skiverein | 14. / H21 | 0:57:31.6 | 0:14:27.5 | 0:49:01.4 | 77 | ||
77 | diplom | 1739 | ZIMARE Hagen | 1964 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 7. / H51 | 0:57:42.2 | 0:14:38.0 | 0:48:59.7 | 75 | ||
78 | diplom | 1759 | WERNER Rico | 1985 | SV Grün-Weiß Pirna | 4. / H31 | 0:57:50.6 | 0:14:46.5 | 0:49:18.0 | 80 | ||
79 | diplom | 1827 | HOLOUBEK Jakub | 2002 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / J16 | 0:57:52.4 | 0:14:48.3 | 0:49:12.9 | 79 | ||
80 | diplom | 1799 | KASCHEL Oliver | 2000 | SV Grün-Weiß Pirna | 17. / J17 | 0:57:55.4 | 0:14:51.2 | 0:49:32.9 | 82 | ||
81 | diplom | 1701 | SVITIL Robert | 2000 | SV Bayerisch Eisenstein | 18. / J17 | 0:57:57.4 | 0:14:53.3 | 0:49:42.2 | 83 | ||
82 | diplom | 1610 | VOGT Jörg | 1967 | TSV90Neukirch | 8. / H51 | 0:58:05.9 | 0:15:01.7 | 0:49:12.0 | 78 | ||
83 | diplom | 1769 | SCHWEINBERG Manfred | 1960 | SC Füssen | 5. / H56 | 0:58:13.7 | 0:15:09.5 | 0:49:31.0 | 81 | ||
84 | diplom | 1819 | OTT Louisa | 2002 | Leki XC Team Oberfranken | 2. / J16 | 0:58:15.1 | 0:15:11.0 | 0:49:51.2 | 85 | ||
85 | diplom | 1820 | HABERSTUMPF Katharina | 2002 | Leki XC Team Oberfranken | 3. / J16 | 0:58:15.1 | 0:15:11.0 | 0:49:50.7 | 84 | ||
86 | diplom | 1742 | KRAUß Marie | 2000 | Dorfchemnitzer SV | 3. / J17 | 0:58:17.1 | 0:15:13.0 | 0:49:52.2 | 86 | ||
87 | diplom | 1617 | GROIß Laura | 2001 | SU Böhmerwald | 4. / J17 | 0:58:29.9 | 0:15:25.8 | 0:49:52.5 | 87 | ||
88 | diplom | 1667 | RITZER Heinz | 1952 | --- | 1. / H66 | 0:59:04.9 | 0:16:00.8 | 0:50:09.2 | 88 | ||
89 | diplom | 1730 | OESTREICH Klaus | 1982 | Team Oestreich | 7. / H36 | 0:59:21.6 | 0:16:17.5 | 0:50:13.9 | 90 | ||
90 | diplom | 1779 | LEHNER August | 1963 | --- | 9. / H51 | 0:59:22.4 | 0:16:18.2 | 0:50:11.4 | 89 | ||
91 | diplom | 1652 | DARGATZ Tobias | 1990 | xc-ski.de A|N Skimarathon Team | 15. / H21 | 0:59:35.9 | 0:16:31.8 | 0:50:52.9 | 92 | ||
92 | diplom | 1738 | WALLNER Jonas | 2000 | --- | 19. / J17 | 0:59:48.1 | 0:16:44.0 | 0:51:02.9 | 94 | ||
93 | diplom | 1761 | KRONBICHLER Stephan | 1981 | WSV Ebbs | 8. / H36 | 0:59:50.1 | 0:16:46.0 | 0:50:56.0 | 93 | ||
94 | diplom | 1624 | UNGETHÜM Jörg | 1976 | Ski-Club Carlsfeld | 4. / H41 | 0:59:54.9 | 0:16:50.8 | 0:51:25.2 | 102 | ||
95 | diplom | 1771 | SCHÖFERLE Andreas | 1961 | SC Rettenberg | 6. / H56 | 1:00:00.9 | 0:16:56.8 | 0:51:12.7 | 95 | ||
96 | diplom | 1768 | WEIß Stefan | 1970 | TSV Roßhaupten | 3. / H46 | 1:00:01.4 | 0:16:57.3 | 0:51:23.7 | 99 | ||
97 | diplom | 1809 | PATERNOSTER Christoph | 1988 | --- | 16. / H21 | 1:00:02.2 | 0:16:58.0 | 0:50:52.2 | 91 | ||
98 | diplom | 1796 | MARX Fabian | 1998 | Einsiedler Skiverien | 9. / Jun | 1:00:04.2 | 0:17:00.0 | 0:51:14.2 | 96 | ||
99 | diplom | 1735 | KÖLBEL Sandra Karen | 1973 | VSC Klingenthal | 1. / D41 | 1:00:05.2 | 0:17:01.0 | 0:51:18.5 | 98 | ||
100 | diplom | 1815 | MATATKO Franziska | 2001 | SV Grün-Weiß Pirna | 5. / J17 | 1:00:09.7 | 0:17:05.5 | 0:51:17.2 | 97 |