Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :10.2.2018 MÍSTO :Boží Dar

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 5226 detail závodníka ZUNA Štěpán CZE 2004 Sport Club Plzeň 1. /  Chlapci 13-14 let 0:16:44.1 0:00:00.0
2 5169 detail závodníka MATYÁŠ Bauer CZE 2004 LK Slovan K. Vary 2. /  Chlapci 13-14 let 0:16:53.4 0:00:09.3
3 5227 detail závodníka DECKER Vojtěch CZE 2004 Sport Club Plzeň 3. /  Chlapci 13-14 let 0:17:10.7 0:00:26.6
4 5289 detail závodníka PEŠINA Jakub CZE 2004 --- 4. /  Chlapci 13-14 let 0:17:50.2 0:01:06.1
5 5170 detail závodníka DVOŘÁK Jan CZE 2004 LK Slovan K. Vary 5. /  Chlapci 13-14 let 0:18:00.6 0:01:16.5
6 5281 detail závodníka PAVLAS Ondra CZE 2004 LK Slovan Karlovy Vary 6. /  Chlapci 13-14 let 0:18:20.8 0:01:36.7
7 5177 detail závodníka KOLOVRATOVÁ Adéla CZE 2004 LK Slovan K. Vary 1. /  Dívky 13-14 let 0:18:21.6 0:01:37.5
8 5180 detail závodníka ZATLOUKALOVÁ Linda CZE 2005 LK Slovan K. Vary 2. /  Dívky 13-14 let 0:18:22.9 0:01:38.8
9 5172 detail závodníka TOKÁR Radim SVK 2003 CYKLOTEAM OSTROV 1. /  Chlapci 15-16 let 0:18:29.2 0:01:45.1
10 5285 detail závodníka NOVÁČKOVÁ Johanka CZE 2004 LK Slovan Karlovy Vary 3. /  Dívky 13-14 let 0:18:33.1 0:01:49.0
11 5279 detail závodníka KOŠINA Tobiáš CZE 2005 LK Slovan K.Vary 7. /  Chlapci 13-14 let 0:18:35.3 0:01:51.2
12 5233 detail závodníka KOČANDRLOVÁ Adéla CZE 2004 Sport Club Plzeň 4. /  Dívky 13-14 let 0:18:36.8 0:01:52.7
13 5284 detail závodníka ŠTUDLAROVÁ Zuzanka CZE 2005 LK Slovan Karlovy Vary 5. /  Dívky 13-14 let 0:18:54.3 0:02:10.2
14 5171 detail závodníka GAŠEK Matouš CZE 2004 LK Slovan K. Vary 8. /  Chlapci 13-14 let 0:18:59.1 0:02:15.0
15 5282 detail závodníka PEŘINOVÁ Anička CZE 2004 LK Slovan Karlovy Vary 6. /  Dívky 13-14 let 0:19:01.8 0:02:17.7
16 5280 detail závodníka KULHÁNEK Ondra CZE 2004 LK Slovan Karlovy Vary 9. /  Chlapci 13-14 let 0:19:16.4 0:02:32.3
17 5176 detail závodníka KOVÁČ Štěpán CZE 2005 LK Slovan K. Vary 10. /  Chlapci 13-14 let 0:19:35.1 0:02:51.0
18 5178 detail závodníka KOLENATÁ Ema CZE 2004 LK Slovan K. Vary 7. /  Dívky 13-14 let 0:19:40.9 0:02:56.8
19 5278 detail závodníka RÁDL Mikeš CZE 2005 --- 11. /  Chlapci 13-14 let 0:19:47.2 0:03:03.1
20 5181 detail závodníka HARAKOVÁ Kateřina CZE 2005 LK Slovan K. Vary 8. /  Dívky 13-14 let 0:19:55.4 0:03:11.3
21 5229 detail závodníka STEHLÍK Šimon CZE 2005 Sport Club Plzeň 12. /  Chlapci 13-14 let 0:20:25.3 0:03:41.2
22 5228 detail závodníka SÝKORA Vojtěch CZE 2005 Sport Club Plzeň 13. /  Chlapci 13-14 let 0:20:33.4 0:03:49.3
23 5182 detail závodníka MĚCHUROVÁ Zuzana CZE 2005 TJ RADON Vysoká Pec 9. /  Dívky 13-14 let 0:21:42.7 0:04:58.6
24 5183 detail závodníka HOLÍKOVÁ Simona CZE 2005 TJ RADON Vysoká Pec 10. /  Dívky 13-14 let 0:22:05.2 0:05:21.1
25 5291 detail závodníka RACKOVÁ Nikola CZE 2005 --- 11. /  Dívky 13-14 let 0:22:34.8 0:05:50.7
26 5179 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Karla CZE 2004 LK Slovan K. Vary 12. /  Dívky 13-14 let 0:22:49.7 0:06:05.6
27 5219 detail závodníka ROZKOŠNÁ Klára CZE 2007 KB Blansko 13. /  Dívky 13-14 let 0:23:39.7 0:06:55.6
28 5137 detail závodníka NÁDENÍČKOVÁ Iva CZE 2003 Nejdek Orienteering 1. /  Dívky 15-16 let 0:26:04.2 0:09:20.1
29 5147 detail závodníka TŘESOHLAVÝ Jiří CZE 2002 --- 2. /  Chlapci 15-16 let 0:36:58.6 0:20:14.5
30 5146 detail závodníka WACHTL Jonáš CZE 2005 --- 14. /  Chlapci 13-14 let 0:43:28.1 0:26:44.0
--- 5283 detail závodníka PEŘINOVÁ Zuzanka CZE 2004 LK Slovan Karlovy Vary . /  Dívky 13-14 let DNS ---
--- 5286 detail závodníka NOVÁKOVÁ Andulka CZE 2004 LK Slovan Karlovy Vary . /  Dívky 13-14 let DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru