Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 351 | DUDEK Ondřěj | 1996 | Olfic Car-Vella Trutnov | 1. / M19-29 | 1:04:46.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 356 | ŠVARC Martin | 1994 | Olfic Car-Vella Trutnov | 2. / M19-29 | 1:05:58.3 | 0:01:12.1 | ||
3 | diplom | 382 | VEBER Tomáš | 1974 | LK Tatran Chodov | 1. / M40-49 | 1:09:22.1 | 0:04:35.9 | ||
4 | diplom | 354 | OPOČENSKÝ Matěj | 1996 | Olfic Car-Vella Trutnov | 3. / M19-29 | 1:11:31.1 | 0:06:44.9 | ||
5 | diplom | 355 | ŘEŠÁTKO Jiří | 1994 | SWSL Lučany | 4. / M19-29 | 1:17:12.4 | 0:12:26.2 | ||
6 | diplom | 349 | PAULŮ Blanka | 1954 | ski vysoké nad jizerou | 1. / W60+ | 1:19:26.0 | 0:14:39.8 | ||
7 | diplom | 404 | FAJT Jan | 1955 | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 1. / M60+ | 1:23:25.8 | 0:18:39.6 | ||
8 | diplom | 386 | ŠNAJDR Filip | 1975 | --- | 2. / M40-49 | 1:24:51.4 | 0:20:05.2 | ||
9 | diplom | 397 | ZÁMEČNÍK Pavel | 1964 | IVAR CS – AUTHOR TEAM | 1. / M50-59 | 1:25:24.0 | 0:20:37.8 | ||
10 | diplom | 447 | GAUDELOVÁ Jana | 1957 | Sokol Horní Branná | 1. / W50-59 | 1:26:59.0 | 0:22:12.8 | ||
11 | diplom | 346 | RUSEK Jakub | 1998 | HRADEC KRÁLOVÉ | 1. / M17-18 | 1:27:51.7 | 0:23:05.5 | ||
12 | diplom | 380 | SKALICKÝ Michael | 1968 | KS Pardubice | 3. / M40-49 | 1:28:51.1 | 0:24:04.9 | ||
13 | diplom | 438 | STOKLASOVÁ Eva | 1975 | AKD | 1. / W40-49 | 1:29:19.8 | 0:24:33.6 | ||
14 | diplom | 423 | WŰRZOVÁ Anna | 1994 | SWSL Lučany | 1. / W19-29 | 1:32:03.4 | 0:27:17.2 | ||
15 | diplom | 368 | VYTLAČIL Jiří | 1981 | Rossignol racing team | 1. / M30-39 | 1:33:03.9 | 0:28:17.7 | ||
16 | diplom | 436 | KLAUDOVÁ Jana | 1973 | PRAHA 5 | 2. / W40-49 | 1:33:50.0 | 0:29:03.8 | ||
17 | diplom | 394 | KUPILÍK Karel | 1957 | Tatran Přimda | 2. / M50-59 | 1:34:52.0 | 0:30:05.8 | ||
18 | diplom | 396 | FRANĚK Emil | 1958 | Boot camp | 3. / M50-59 | 1:35:03.8 | 0:30:17.6 | ||
19 | diplom | 377 | JIČINSKÝ Tomáš | 1972 | Česká spořitelna MTB Specialized 2 | 4. / M40-49 | 1:36:32.6 | 0:31:46.4 | ||
20 | diplom | 398 | KULHAVÝ Josef | 1957 | --- | 4. / M50-59 | 1:36:41.1 | 0:31:54.9 | ||
21 | diplom | 445 | JINDŘIŠKOVÁ Alena | 1961 | Sokol Horní Branná | 2. / W50-59 | 1:37:38.9 | 0:32:52.7 | ||
22 | diplom | 366 | KRECHLER Martin | 1981 | Praha 10 | 2. / M30-39 | 1:38:45.1 | 0:33:58.9 | ||
23 | diplom | 412 | DVOŘÁK František | 1947 | Cvikov | 2. / M60+ | 1:39:17.1 | 0:34:30.9 | ||
24 | diplom | 446 | DVORSKÁ Hana | 1960 | Boot camp | 3. / W50-59 | 1:39:25.8 | 0:34:39.6 | ||
25 | diplom | 401 | BINTER Karel | 1951 | Loko Trutnov | 3. / M60+ | 1:41:31.9 | 0:36:45.7 | ||
26 | diplom | 421 | ŠLECHTOVÁ Lenka | 1991 | Cyklo Ski J. Žitník | 2. / W19-29 | 1:42:26.1 | 0:37:39.9 | ||
27 | diplom | 393 | KAREŠ Jiří | 1964 | Horní Ředice | 5. / M50-59 | 1:42:36.7 | 0:37:50.5 | ||
28 | diplom | 381 | STOKLASA Roman | 1971 | AKD | 5. / M40-49 | 1:46:30.3 | 0:41:44.1 | ||
29 | diplom | 437 | KULHAVÁ Jarmila | 1967 | Žamberk | 3. / W40-49 | 1:49:07.5 | 0:44:21.3 | ||
30 | diplom | 358 | ŠMÍD Jakub | 1988 | --- | 5. / M19-29 | 1:49:11.0 | 0:44:24.8 | ||
31 | diplom | 385 | BALÁČEK Václav | 1974 | Jívová | 6. / M40-49 | 1:49:17.3 | 0:44:31.1 | ||
32 | diplom | 440 | NOVOTNÁ Jana | 1973 | Kateřinky | 4. / W40-49 | 1:49:45.7 | 0:44:59.5 | ||
33 | diplom | 413 | KOVÁŘ Jaroslav | 1951 | Pila Novotný | 4. / M60+ | 1:49:49.2 | 0:45:03.0 | ||
34 | diplom | 390 | BLAŽEK Viktor | 1976 | --- | 3. / M30-39 | 1:50:27.3 | 0:45:41.1 | ||
35 | diplom | 431 | BLOUDKOVÁ Jana | 1976 | ČZU | 1. / W30-39 | 1:50:29.5 | 0:45:43.3 | ||
36 | diplom | 410 | ŽALSKÝ Šlechtislav | 1942 | Apache Loko Trutnov | 5. / M60+ | 1:55:00.9 | 0:50:14.7 | ||
37 | diplom | 408 | ŠROLER Zdeněk | 1952 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 6. / M60+ | 1:55:35.8 | 0:50:49.6 | ||
38 | diplom | 422 | ŠMÍDOVÁ Lenka | 1986 | Trutnov | 3. / W19-29 | 1:55:37.7 | 0:50:51.5 | ||
39 | diplom | 369 | LEPŠÍK Petr | 1982 | OK BOR | 4. / M30-39 | 1:58:37.9 | 0:53:51.7 | ||
40 | diplom | 439 | MEJSNAROVÁ Lenka | 1974 | --- | 5. / W40-49 | 2:00:10.2 | 0:55:24.0 | ||
41 | diplom | 411 | JIRAS Zdeněk | 1951 | --- | 7. / M60+ | 2:02:37.3 | 0:57:51.1 | ||
42 | diplom | 405 | FARÁŘ Václav | 1952 | Pardubice | 8. / M60+ | 2:03:16.0 | 0:58:29.8 | ||
43 | diplom | 406 | PŠENIČKA Jiří | 1946 | Pardubice | 9. / M60+ | 2:03:41.7 | 0:58:55.5 | ||
44 | diplom | 384 | PAVELKA Matěj | 1972 | --- | 7. / M40-49 | 2:04:10.6 | 0:59:24.4 | ||
45 | diplom | 391 | BÍLÝ Zdeněk | 1959 | Pardubice | 6. / M50-59 | 2:06:39.6 | 1:01:53.4 | ||
46 | diplom | 442 | HLIŇÁKOVÁ Petra | 1972 | --- | 6. / W40-49 | 2:08:45.5 | 1:03:59.3 | ||
47 | diplom | 441 | VYMĚTALOVÁ Eva | 1972 | Ski klub Otice | 7. / W40-49 | 2:18:02.3 | 1:13:16.1 | ||
48 | diplom | 402 | BODLÁK Jan | 1949 | Veterán klub ČR | 10. / M60+ | 2:19:10.9 | 1:14:24.7 | ||
49 | diplom | 403 | EHLER Edvard | 1948 | Pardubice | 11. / M60+ | 2:19:15.8 | 1:14:29.6 | ||
50 | diplom | 399 | BARTONÍČEK Jan | 1983 | --- | 5. / M30-39 | 2:20:24.7 | 1:15:38.5 | ||
51 | diplom | 392 | BROULÍK Miloš | 1960 | Pardubice | 7. / M50-59 | 2:24:49.0 | 1:20:02.8 | ||
52 | diplom | 444 | TREJTNAROVÁ Dana | 1957 | TJ Sokol Žamberk | 4. / W50-59 | 2:26:26.1 | 1:21:39.9 | ||
53 | diplom | 400 | HAVEL Jiří | 1974 | FCC Horní Lánov | 8. / M40-49 | 2:26:37.8 | 1:21:51.6 | ||
54 | diplom | 357 | VOZKA Pavel | 1989 | Olfic Car-Vella Trutnov | 6. / M19-29 | 2:49:47.6 | 1:45:01.4 | ||
55 | diplom | 432 | TOMKOVÁ Alžběta | 1983 | Trutnov | 2. / W30-39 | 3:05:56.3 | 2:01:10.1 | ||
--- | 352 | HORYNA Ondřěj | 1987 | Olfic Car-Vella Trutnov | . / M19-29 | DNS | --- | |||
--- | 353 | MAREK Michal | 1992 | Rossignol racing team | . / M19-29 | DNS | --- | |||
--- | 367 | STEHLÍK Petr | 1977 | PLZEŇ | . / M30-39 | DNS | --- | |||
--- | 378 | KESNER Radek | 1970 | KOLÍN | . / M40-49 | DNS | --- | |||
--- | 379 | POLÁČEK Jiří | 1970 | Trutnov | . / M40-49 | DNS | --- | |||
--- | 395 | PTÁČEK Jan | 1960 | Rudník | . / M50-59 | DNS | --- | |||
--- | 407 | ŠMÍD Ivo | 1955 | Trutnov | . / M60+ | DNS | --- | |||
--- | 409 | TÁBORSKY František | 1955 | VRCHLABÍ | . / M60+ | DNS | --- | |||
--- | 416 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | XC Sport Nordic Team | . / W17-18 | DNS | --- | |||
--- | 433 | KOLÍNOVÁ Radka | 1980 | Sokol Nusle | . / W30-39 | DNS | --- |