XTERRA CZECH 2018
DATUM : | 14 - 15.7.2018 | MÍSTO : | Prachatice |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- 1.5 - 32 - 10 km muži / ženy
- 1.5 - 32 - 10 km po kategorích
- Štafety
- 0.3 - 12 - 3 km po kategorích
- 0.3 - 12 - 3 km absolutně
- dětský běh 300 m po kategorích
- dětský běh 400 m po kategorích
- dětský běh 800 m po kategorích
- dětský běh 1600 m po kategorích
- 0.2 - 2 - 0.8 km po kategorích
- 0.1 - 1 - 0.4 km po kategorích
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | RUZAFA Ruben |
ESP | 2:22:18.9 | 0:00:00.0 | |
2. | WEISS Bradley |
TSA |
RSA | 2:25:49.1 | 0:03:30.2 |
3. | KOČAŘ Lukáš |
Konrad Tools Team |
CZE | 2:26:22.4 | 0:04:03.4 |
4. | SILBERBAUER Andreas |
RC-Grieskirchen/sportradl |
AUT | 2:26:27.9 | 0:04:09.0 |
5. | ZADÁK Karel |
Triexpert Milt Team |
CZE | 2:26:35.4 | 0:04:16.4 |
6. | CHANÉ Maxim |
Xterra Racing Team by Organicoach |
FRA | 2:28:35.3 | 0:06:16.4 |
7. | OSBORNE Sam |
RATS |
NZL | 2:30:00.8 | 0:07:41.9 |
8. | LEHMANN Peter |
SV Elbland Coswig-Meißen e.V |
GER | 2:30:05.1 | 0:07:46.1 |
9. | DUŠEK Karel |
X-team BaNo Karlovy Vary |
CZE | 2:30:06.3 | 0:07:47.4 |
10. | KUBÍČEK Jan |
JK RACING |
CZE | 2:31:35.2 | 0:09:16.2 |
11. | HALL Doug |
DC Racing |
GBR | 2:33:45.3 | 0:11:26.4 |
12. | ANDREEV Pavel |
Triatleta |
RUS | 2:35:42.3 | 0:13:23.3 |
13. | WOLPERT Hannes |
Racextract Racing Team SLC |
GER | 2:36:23.0 | 0:14:04.1 |
14. | GEBHARD Martin |
TSV Altenfurt |
GER | 2:37:31.5 | 0:15:12.5 |
15. | WAGNER Felix |
LLC Marathon Regensburg |
GER | 2:37:50.5 | 0:15:31.5 |
16. | JIRÁNEK Tomáš |
Lawi Sport Team z.s. |
CZE | 2:39:48.3 | 0:17:29.3 |
17. | HRON Jan |
šu.Tri.Prachatice |
CZE | 2:40:00.5 | 0:17:41.5 |
18. | ZEBATKA Lary |
www.laryzebatka.com |
POL | 2:40:16.2 | 0:17:57.3 |
19. | EBERL Filip |
Xteam BANO Karlovy Vary |
CZE | 2:40:23.2 | 0:18:04.3 |
20. | STERK Nico |
Sterkspan coaching academy |
RSA | 2:40:31.2 | 0:18:12.3 |
21. | PETR Ondřej |
Active Tour Cycling Team |
CZE | 2:40:51.4 | 0:18:32.5 |
22. | ŠNEBERGER Jan |
TT Příbram z. s. |
CZE | 2:41:26.0 | 0:19:07.0 |
23. | FRANCKE Michal |
Žižkovský tygři |
CZE | 2:42:04.7 | 0:19:45.8 |
24. | MATERA Tomáš |
KILPI Racing Team |
CZE | 2:44:07.7 | 0:21:48.8 |
25. | EIBENSTEINER Arnold |
Union RLC Sterngartl |
AUT | 2:44:50.7 | 0:22:31.7 |
26. | VELÍŠEK Petr |
Liga atletů Pelhřimov |
CZE | 2:44:50.9 | 0:22:32.0 |
27. | HELD Jonas |
SG Adelsberg e.V. |
GER | 2:44:53.9 | 0:22:35.0 |
28. | PAGANI Tom |
Les Hydros - Annecy Triathlon |
FRA | 2:47:10.1 | 0:24:51.2 |
29. | KÜFNER Sebastian |
Triathlon Gera |
GER | 2:47:38.6 | 0:25:19.7 |
30. | MYBURGH Adriaan |
Sterkspan coaching academy |
RSA | 2:47:44.4 | 0:25:25.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KARÁSKOVÁ Helena |
Lawi Stars |
CZE | 2:50:18.1 | 0:00:00.0 |
2. | WASLE Carina |
Wave Tri Team TS Wörgl |
AUT | 2:50:39.1 | 0:00:20.9 |
3. | ORCHARD Lizzie |
aloha racing |
NZL | 2:54:24.6 | 0:04:06.4 |
4. | BUCHER Renata |
aloha racing |
SUI | 2:55:49.6 | 0:05:31.4 |
5. | MORVILLO Bianca |
Granbike triathlon |
ITA | 2:59:08.8 | 0:08:50.6 |
6. | ZEMANOVÁ Jindřiška |
Triatlon Plzeň |
CZE | 3:01:29.8 | 0:11:11.6 |
7. | SLATER Penny |
Bjracing |
AUS | 3:01:31.0 | 0:11:12.8 |
8. | TOMICA Anna |
Tri Babe MiP powerd by Ewosoft.com |
POL | 3:04:38.5 | 0:14:20.3 |
9. | BRANTLOVÁ Jana |
Velosport Domažlice |
CZE | 3:04:57.5 | 0:14:39.3 |
10. | CIBULKOVÁ Lenka |
Lawi Sport Team z.s. |
CZE | 3:09:18.5 | 0:19:00.3 |
11. | SOPOUŠKOVÁ Mariana |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 3:12:51.9 | 0:22:33.7 |
12. | PICAS Aina |
ESP | 3:18:40.1 | 0:28:22.0 | |
13. | KLINGOROVÁ Irena |
Future Cycling |
CZE | 3:25:35.3 | 0:35:17.1 |
14. | MULLEN Sylva |
Etriatlon Team |
CZE | 3:26:27.3 | 0:36:09.1 |
15. | GALEWICZ Katarzyna |
POL | 3:28:04.8 | 0:37:46.6 | |
16. | FEUCHTNER Katharina |
ALC Wels / Team Erdinger Alkoholfrei |
AUT | 3:30:41.0 | 0:40:22.8 |
17. | PAVLŮ Mirka |
Hejvy´s Intimate Team |
CZE | 3:35:08.0 | 0:44:49.8 |
18. | MERTENOVÁ Kateřina |
Oplt Cycling |
CZE | 3:35:56.0 | 0:45:37.8 |
19. | BONNES Claudia |
ICSV Baunatal |
CZE | 3:37:20.7 | 0:47:02.5 |
20. | HOLUBOVA Klara |
CZE | 3:45:43.1 | 0:55:24.9 | |
21. | UEBELHOER Eva |
GER | 3:52:59.3 | 1:02:41.1 | |
22. | HACKNER Silvia |
TSV Katzwang 05 |
GER | 3:53:20.6 | 1:03:02.4 |
23. | KLEINDIENST Beate |
GER | 4:16:51.2 | 1:26:33.0 | |
24. | HOELSCHER Tina |
GER | 4:32:58.6 | 1:42:40.4 | |
25. | VAUCONSANT Claire |
Lugdunum Triathlon Club |
FRA | 5:02:17.9 | 2:11:59.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KATIĆ Borna |
Tk Swibir |
CRO | 0:54:57.4 | 0:00:00.0 |
2. | HODNÝ Tomáš |
TTT Hradec |
CZE | 0:57:42.7 | 0:02:45.2 |
3. | VARGA Marko |
Tk Swibir |
CRO | 0:58:50.6 | 0:03:53.1 |
4. | SCHÜLLER Tom |
O-SEE Sports e.V. |
GER | 0:59:09.9 | 0:04:12.4 |
5. | ŠAVRŇÁK Ondřej |
Mika Training |
CZE | 1:00:54.1 | 0:05:56.7 |
6. | KOLANDA Jan |
Xterra Prachatice |
CZE | 1:02:18.7 | 0:07:21.2 |
7. | PEŠTAJ Danijel |
Tk Swibir |
CRO | 1:03:52.1 | 0:08:54.6 |
8. | BICAN Martin |
CZE | 1:04:39.4 | 0:09:41.9 | |
9. | MARCOS Pablo |
ARG | 1:05:10.6 | 0:10:13.1 | |
10. | SOSNA Václav |
šu.Tri.Prachatice |
CZE | 1:05:19.9 | 0:10:22.4 |
11. | ŠIMEK Richard |
Team NOCCO |
SVK | 1:08:03.9 | 0:13:06.4 |
12. | ŠANDOR Matej |
NOCCO TEAM |
SVK | 1:08:54.1 | 0:13:56.6 |
13. | VÉBR František |
CZE | 1:10:00.1 | 0:15:02.6 | |
14. | HNILIČKA Michal |
CZE | 1:10:00.1 | 0:15:02.6 | |
15. | LENC Jiří |
šu.Tri.Prachatice |
CZE | 1:15:12.5 | 0:20:15.0 |
16. | BYSTRIANSKÝ Václav |
Alpha Gym Prague |
CZE | 1:16:48.7 | 0:21:51.2 |
17. | GAERTNER Jiří |
CZE | 1:20:13.2 | 0:25:15.7 | |
18. | VEJVODA Jiří |
TTC Libín Prachatice |
CZE | 1:23:55.7 | 0:28:58.2 |
19. | NOVOTNÝ Rostislav |
CZE | 1:26:14.9 | 0:31:17.4 | |
20. | LANDERGOTT Václav |
CZE | 1:29:46.4 | 0:34:48.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | DUMONT Lyson |
ASPTT Mulhouse Tri |
FRA | 0:59:46.6 | 0:00:00.0 |
2. | KARL Natalie |
TV Burglengenfeld |
GER | 1:05:33.8 | 0:05:47.2 |
3. | JUŘÍKOVÁ Magdaléna |
šu.Tri.Prachatice |
CZE | 1:09:23.3 | 0:09:36.6 |
4. | VOLKOVA Natalja |
TJ Stodůlky |
CZE | 1:25:14.4 | 0:25:27.7 |
5. | PIKEŠOVÁ Ivona |
CZE | 1:26:14.7 | 0:26:28.0 | |
6. | TOPINKOVA Barbora |
CzechTriGirls |
CZE | 1:32:04.1 | 0:32:17.4 |
7. | ETCHEVERRY Carla |
ARG | 1:35:35.8 | 0:35:49.1 | |
8. | ZDRAŽILOVÁ Zoe |
Triatlon klub Ostrava |
CZE | 1:47:46.8 | 0:48:00.1 |