Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

45. Biela stopa

Běžecké lyžování
DATUM :27 - 28.1.2018 MÍSTO :Kremnica, Skalka

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOŽÍŠEK Dušan
Dukla Liberec
CZE 2:29:41.0 0:00:00.0
2.
KUNC Lukasz
UKS Regle Kościelisko
POL 2:30:26.0 0:00:45.0
3.
PETR Pavel
SKI JILEMNICE
CZE 2:42:56.0 0:13:15.0
4.
HOLIGA Ján
KBL ŠKP Martin
SVK 2:46:34.0 0:16:53.0
5.
MARTON Matúš
sansport.sk
SVK 2:50:43.0 0:21:02.0
6.
GÁBOR Pavol
SKI TEAM JASE LÁTKY
SVK 2:50:47.0 0:21:05.9
7.
MADLEŇÁK Jozef
Oravan Oravská Jasenica
SVK 2:50:48.0 0:21:06.9
8.
JUREČKA Matúš
Martin
SVK 2:55:38.0 0:25:57.0
9.
KASMAN Peter
MKL Kremnica
SVK 2:57:16.0 0:27:35.0
10.
PRAJ Slavomír
TT Vavrečka
SVK 2:58:35.6 0:28:54.6
11.
LEHNUNG Kai-Uwe
OTTENDORF
GER 2:59:47.0 0:30:05.9
12.
BREČKA Andrej
pezinok
SVK 2:59:55.0 0:30:14.0
13.
ŽIŠKA Peter
Extreme Obstacle Runners
SVK 2:59:55.0 0:30:14.0
14.
VYHNIČKA Kamil
KBL Tur.Teplice
SVK 3:01:00.0 0:31:18.9
15.
JURČO Michal
BEKWOODCOTE Slovakia
SVK 3:01:30.0 0:31:49.0
16.
WAGNER Robert
Kremnica
SVK 3:01:38.0 0:31:57.0
17.
HRUŠKA Martin
ŠKP BB LO
SVK 3:02:24.0 0:32:42.9
18.
OLSZOWSKI Władysław
Team nabiegowkach.pl
POL 3:06:17.0 0:36:36.0
19.
KOLYSHEV Sergey
volkusha
RUS 3:08:24.4 0:38:43.4
20.
VLČÁK Martin
Dukla Banská Bystrica
SVK 3:09:13.5 0:39:32.4
21.
SCHMIDT Gabriel
ELBA Kremnica
SVK 3:12:40.0 0:42:59.0
22.
BELIANSKY Anton
Biela stopa Kremnica
SVK 3:12:44.0 0:43:02.9
23.
ZELENKA Petrr
TJ Roprachtice
CZE 3:12:46.0 0:43:04.9
24.
HALGAŠ Ľuboš
Bežme bežne
SVK 3:12:56.0 0:43:15.0
25.
KAĽAVSKÝ Július
All4Run Margecany
SVK 3:13:22.3 0:43:41.3
26.
BELIČKA Ivan
Inter Horná Ves
SVK 3:14:04.0 0:44:23.0
27.
STARKOV Oleg
ABST
RUS 3:14:21.0 0:44:40.0
28.
TRNAVSKÝ Miroslav
Zdruzenie veteranov SR BU
SVK 3:14:31.0 0:44:49.9
29.
ŠIMORA Marián
LIPNÍK
SVK 3:14:37.0 0:44:56.0
30.
KUČERA Cyprián
Triatlon Team Nereus Źilina
SVK 3:15:09.0 0:45:27.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KRAUSOVÁ Darina
Dom srdca Martin
SVK 3:16:16.0 0:00:00.0
2.
REKSOVA Daniela
BK Lysá pod Makytou
SVK 3:50:17.0 0:34:01.0
3.
GRAUZELOVA Ludmila
Bratislava
SVK 3:55:29.0 0:39:13.0
4.
LACZAK Magdalena
Salomon Suunto Team Poland
POL 3:56:25.0 0:40:09.0
5.
JUHÁSOVA Andrea
Svaty Jur
SVK 4:08:42.0 0:52:26.0
6.
STANČÍKOVÁ Ingrid
Viatoris Zvolen
SVK 4:39:58.0 1:23:42.0
7.
HOLLÁ Luciša
aktívne matky
SVK 5:06:06.0 1:49:50.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených1027
Přihlášeno - Muži834
Přihlášeno - Ženy193
Odstartovalo910
V cíli897