Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
DATUM : | 23.7.2016 | MÍSTO : | Praha, Chuchle |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | kolopro.cz/zavody/detail/458 |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:47:57.5 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:48:01.2 | 0:00:03.7 |
3. | RAUCHFUSS Marek |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:49:30.2 | 0:01:32.7 |
4. | FOJTÍK Jan |
Drásal Cannondale |
CZE | 1:50:04.2 | 0:02:06.7 |
5. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:52:22.2 | 0:04:24.7 |
6. | ŠILAR Jakub |
BIKECLINIC TREK |
CZE | 1:52:43.7 | 0:04:46.2 |
7. | SKALICKÝ Pavel |
Cykloteam KOLARNA Olomouc |
CZE | 1:52:49.7 | 0:04:52.2 |
8. | ŠŤASTNÝ Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:53:02.3 | 0:05:04.8 |
9. | JOBÁNEK Jan |
superior mtb team |
CZE | 1:53:47.3 | 0:05:49.8 |
10. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:54:40.2 | 0:06:42.7 |
11. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:54:40.3 | 0:06:42.8 |
12. | BERGER Tomáš |
CARLA.KUPKOLO.CZ |
CZE | 1:54:40.7 | 0:06:43.2 |
13. | PAUR Ondřej |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 1:55:26.5 | 0:07:29.0 |
14. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 1:55:59.2 | 0:08:01.7 |
15. | TATÍČEK Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:56:51.5 | 0:08:54.0 |
16. | ANDRLE David |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:57:29.4 | 0:09:31.9 |
17. | LAVIČKA Adam |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 1:57:55.4 | 0:09:57.9 |
18. | PILČÍK Adam |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:58:35.2 | 0:10:37.7 |
19. | DOBRÝ Petr |
RAJEC Allivictus |
CZE | 1:58:35.5 | 0:10:38.0 |
20. | ZEITHAMMER Martin |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:58:36.2 | 0:10:38.7 |
21. | SPLÍTEK Martin |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 1:59:13.5 | 0:11:16.0 |
22. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:59:44.8 | 0:11:47.3 |
23. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:59:45.5 | 0:11:48.0 |
24. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 2:00:07.7 | 0:12:10.2 |
25. | JENŠÍK Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:00:24.7 | 0:12:27.2 |
26. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:00:25.7 | 0:12:28.2 |
27. | HRUŠKA Jan |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:00:27.5 | 0:12:30.0 |
28. | KŘIVÁNEK Jiří |
PREMIUM ETHICSPORT |
CZE | 2:00:27.8 | 0:12:30.3 |
29. | PAPEŽ Vít |
Symbio+cycling |
CZE | 2:00:30.2 | 0:12:32.7 |
30. | DOLEŽAL Václav |
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team |
CZE | 2:01:30.5 | 0:13:33.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:15:24.8 | 0:00:00.0 |
2. | JUHASOVÁ Andrea |
Bike Team Juhasky |
SVK | 2:20:20.8 | 0:04:56.0 |
3. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:22:13.8 | 0:06:49.0 |
4. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:25:15.1 | 0:09:50.3 |
5. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:27:45.3 | 0:12:20.5 |
6. | LOUBKOVÁ Ivana |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:32:40.3 | 0:17:15.5 |
7. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:37:51.1 | 0:22:26.3 |
8. | ČERNOCHOVÁ Tereza |
CZE | 2:40:10.6 | 0:24:45.8 | |
9. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
LAWI author team |
CZE | 2:41:03.8 | 0:25:39.0 |
10. | PRSKAVCOVÁ Marcela |
Six Monkeys |
CZE | 2:42:36.6 | 0:27:11.8 |
11. | NOVÁKOVÁ Veronika |
OCELOVÍ LETCI |
CZE | 2:43:27.8 | 0:28:03.0 |
12. | KOUŘIMSKÁ Zdeňka |
CZE | 2:45:49.6 | 0:30:24.8 | |
13. | BERGEROVA Karolina |
CK carla kupkolo |
CZE | 2:47:49.6 | 0:32:24.8 |
14. | BLAŽKOVÁ Lucie |
CARLA.KUPKOLO.CZ |
CZE | 2:48:42.6 | 0:33:17.8 |
15. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:49:02.1 | 0:33:37.3 |
16. | WERNEROVÁ Zuzana |
HSK cycling team |
CZE | 2:49:31.1 | 0:34:06.3 |
17. | KREJČÍKOVÁ Helena |
CZE | 2:58:14.1 | 0:42:49.3 | |
18. | OSTRČILOVÁ Dája |
CZE | 3:01:24.1 | 0:45:59.3 | |
19. | KADLECOVÁ Hana |
Metrostav |
CZE | 3:05:04.1 | 0:49:39.3 |
20. | PAVELKOVÁ Magdaléna |
CZE | 3:06:52.9 | 0:51:28.1 | |
21. | KOCHOVÁ Barbora |
AMER SPORTS Czech Republic s.r.o. |
CZE | 3:07:42.9 | 0:52:18.1 |
22. | ŠIMKOVÁ Šárka |
Synerga Bike Team |
CZE | 3:09:36.9 | 0:54:12.1 |
23. | SCHIFFER Andrea |
bike-horner.at |
AUS | 3:10:09.9 | 0:54:45.1 |
24. | BALÍKOVÁ Tereza |
BMC CZ Racing team |
CZE | 3:10:40.4 | 0:55:15.6 |
25. | KRACÍKOVÁ Zdena |
CZE | 3:18:34.9 | 1:03:10.1 | |
26. | NOVÁ Johana |
Biketeam ČS |
CZE | 3:19:05.4 | 1:03:40.6 |
27. | ZAJÍCOVÁ Lucie |
STS Chvojkovice - Brod |
CZE | 3:19:16.9 | 1:03:52.1 |
28. | KOSOVÁ Zuzana |
CZE | 3:22:39.6 | 1:07:14.8 | |
29. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:24:24.4 | 1:08:59.6 |
30. | MICHÁLKOVÁ Jaroslava |
Doosan Bobcat Dobříš |
CZE | 3:28:34.9 | 1:13:10.1 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Ještěd Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Birell Plzeňská MTB 50
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny